Futbal

Odborníci vyskladali najelitnejší tím 3. ligy Východ: Najviac je v ňom hráčov FK Humenné

V Jedenástke roka 2019 III. ligy Východ sa ocitli až štyria hráči FK Humenné, čo znamená najväčšie zastúpenie spomedzi všetkých klubov.

Ilustračný obrázok k článku Odborníci vyskladali najelitnejší tím 3. ligy Východ: Najviac je v ňom hráčov FK Humenné
Foto: Peter Handzuš

Futbalový rok v regióne bol opäť raz zakončený vyhlasovaním jedenástky roka. A na základe hlasov trénerov (prípadne funkcionárov) sa do Jedenástky roka 2019 dostali až štyria hráči FK Humenné.

Sú nimi Komjatý, Mihok, Kulich a Serečin.

FK Humenné sa tak stalo v rámci Jedenástky roka 2019 najúspešnejším klubom. Nasleduje Vranov, z ktorého sú traja hráči a po dvaja sa dostali z 1. FC Tatran Prešov a z Odevy Lipany.

Suverénne najviac hlasov pritom dostal humenský ofenzívny ťahúň Filip Serečin.

FK Humenné zakončilo jesennú časť súťaže (vrátane predohrávok) na štvrtom mieste s 36 bodmi. Líder Tatran Prešov má 43 bodov, rovnako ako druhé Lipany, tretí Vranov nad Topľou má 38 bodov.

Rozhovor s manažérom FK Humenné Vladimírom Vasilenkom o výsledkoch aj o prípadných zmenách v tíme počas zimnej prestávky si môžete prečítať tu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Futbalisti majú teraz prestávku, ale volejbalová sezóna je v plnom prúde. Pozrite si momentky z posledného zápasu ŠK Gymnázium Humenné.

TJ Slávia Svidník vs. ŠK Gymnázium Humenné
7
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie