Futbal

Zaujímavé meranie síl na humenskom štadióne: Ako dopadol zápas medzi domácim FK a Bielorusmi?

Futbalisti FK Humenné privítali v priateľskom zápase na svojom štadióne FC Ruch Brześć, účastníka druhej najvyššej ligy v Bielorusku.

Ilustračný obrázok k článku Zaujímavé meranie síl na humenskom štadióne: Ako dopadol zápas medzi domácim FK a Bielorusmi?
Zdroj: TASR

Brestu sme podľahli, no diváci videli fantastický zápas. Uviedol to Futbalový klub Humenné na svojej facebookovej stránke. Ten ďalej informoval, že Bielorusi nastúpili na tento duel v najsilnejšom zložení.

„Náš tréner dal priestor chlapcom z lavičky, v závere sa do zápasu zapojili aj chlapci z dorastu. Stačilo trocha viac šťastia a s favoritom by sme uhrali minimálne nerozhodný výsledok,“ doplnil humenský klub.

Zápas sa napokon skončil 2:3 z pohľadu domácich, za ktorých skórovali Serečin a Komjatý. Cestu na štadión si našlo 300 divákov.

No aj keď nepochybne išlo o zaujímavé medzinárodné meranie síl, výsledkovo dôležitejší zápas čaká na Humenčanov cez víkend. Odohrajú ho na pôde aktuálne posledného celku tabuľky tretej ligy Východ – MFK Slovan Giraltovce.

Humennému po deviatich odohraných kolách patrí 6. miesto v tabuľke, na lídra z Lipian stráca päť bodov.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste už túto fotogalériu? Areál ZŠ Hrnčiarska po rekonštrukcii nástupnej plochy…

V OBRAZOCH: Pozrite si areál ZŠ Hrnčiarska po rekonštrukcii nástupnej plochy
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie