Rôzne

Vyberiete si? Najbližšie dni v Humennom prinesú aj atraktívne podujatia

Je tu nový týždeň a s ním prichádza aj viacero podujatí, ktoré sa uskutočnia v našom meste. Pozrite si redakčný výber tých najlákavejších.

Ilustračný obrázok k článku Vyberiete si? Najbližšie dni v Humennom prinesú aj atraktívne podujatia
Zdroj: Dnes24.sk

Piatok: Tropicana Cabaret de Cuba

V El Son de La Havana na tento piatok pripravili akciu s názvom Tropicana Cabaret de Cuba. Atmosféru tropickej Kuby vytvoria Eusebio či Vivas dance group. Začiatok akcie o 20:00 hod.

Piatok: Letné kino

Aj tento piatok si môžete prísť vychutnať film pod holým nebom, ktorý sa bude premietať od 21:30 hod. v amfiteátri. A tentoraz to bude česká komédia Po čom muži túžia. Popis: Charizmatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer) je šéfredaktorom časopisu Playboy. Jedného dňa jeho nezáväzný spôsob života utŕži hneď niekoľko rán. Dostane výpoveď, bývalá manželka a dcéra ho opäť naštvú a na jeho miesto je dosadená krásna, mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyrieši problémy po chlapsky – opije sa a v noci si praje, aby sa stal ženou…Ráno však Karel zistí, že sa stal ženou (Anna Polívková). Avšak len fyzicky.

Sobota: Humenné – West Ham

Na humenskom futbalovom štadióne sa už túto sobotu uskutoční medzinárodný prípravný zápas A-mužstva FK Humenné s anglickým West Ham United U 23, ktorý do nášho mesta zavíta v rámci sústredenia na Slovensku. Úvodný hvizd rozhodcu zaznie o 16:30 hod.

Sobota: SK Hity – RETRO Párty

V History Art & Music Clubu si môžete v sobotu užiť legendy slovenskej pop music, ktorých hity budú znieť klubom a uvidíte ich aj na plátne vo forme videoklipov. Ako dopĺňajú organizátori, vítané je retro oblečenie :). Začiatok o 21:00 hod.

Nedeľa: Geroc´k na námestí

V nedeľu si ku Fontáne lásky môžete prísť vypočuť kapelu Geroc´k, ktorá sa predstaví v rámci Kultúrneho leta 2019. Začiatok akcie je ako obvykle naplánovaný na 17:30 hod.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste tieto zábery? Pri obnove Vinianskeho hradu používajú i dobový šliapací žeriav…

OBRAZOM: Pri obnove Vinianskeho hradu používajú i dobový šliapací žeriav
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie