Rôzne

Vyberáme spomedzi akcií tohto víkendu v našom meste a okolí: Tu by ste nemali chýbať

Kde si skočiť cez tento víkend v našom meste a okolí? Vybrali sme hneď viacero podujatí, ktoré radíme navštíviť.

Ilustračný obrázok k článku Vyberáme spomedzi akcií tohto víkendu v našom meste a okolí: Tu by ste nemali chýbať
Zdroj: Dnes24.sk

Nočné mory z temnôt

Čo tak sa ísť do kina trochu báť? V humenskom Kine Fajn dávajú v sobotu o 19:30 hod. americký horor Nočné mory z temnôt. Popis: Amerika, rok 1968. Vo vetre cítiť zmenu… ale ďaleko od všetkých nepokojov v mestách, existuje malé mestečko Mill Valley, kde sa počas celých generácii rozrastá tajomný tieň rodiny Bellowsovcov. V ich kaštieli, ktorý je na okraji mesta, žije Sarah, mladé dievča s hroznými tajomstvami. Svoj život plný mučenia a týrania zobrazila v sérii desivých príbehov napísaných v jednej knihe. Po rokoch sa tieto príbehy stávajú opäť skutočnými pre skupinu mladých tínedžerov, ktorí objavili jej knihu plnú tajomstiev. A to je začiatok boja o ich životy…

Hradné slávnosti

V nedeľu sú na programe aj Hradné slávnosti na Jasenovskom hrade, na ktorých sa predstavia aj kaukliari či šermiari. Čo všetko bude ešte možné na podujatí zažiť? Pozrite si bližšie informácie tu.

Divadlo na námestí

Ďalšia nedeľa a ďalšie podujatie v rámci série Kultúrne leto čaká Námestie slobody v Humennom pri Fontáne lásky. Tentoraz sa od 17:30 hod. predstavia herci divadla Na doske s rozprávkou Marfušine dobrodružstvá.

Požehnanie lode Bohemia

V nedeľu o 19:30 hod. sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá uskutoční Slávnostné Požehnanie výletnej lode Bohemia. Spojené to bude s exkluzívnym netradičným koncertom pri vode. Predstaví sa Filip Jančík so svojou šou s dvanásťčlenným orchestrom. Filip vypredáva sály doma aj vo svete…

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Túto galériu ste zachytili? Humenčanka Lea vydala letný singel, pozrite si zábery z natáčania klipu na Zrće.

Humenčanka Lea vydala letný singel: Pozrite si zábery z natáčania klipu na Zrće
14
Galéria
Zdroj: Archív Lea Danis

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie