Volejbal

Volejbaloví fanúšikovia v Humennom sa majú na čo tešiť: Zápasy reprezentačných tímov!

Humenská športová hala hostila len nedávno finále Slovenského pohára a fanúšikovia sa už môžu začať tešiť aj na zápasy volejbalových reprezentácií.

Ilustračný obrázok k článku Volejbaloví fanúšikovia v Humennom sa majú na čo tešiť: Zápasy reprezentačných tímov!
Zdroj: Dnes24.sk

Slovenské volejbalové reprezentačné tímy mužov a žien sa v rámci Zlatej európskej ligy 2019 predstavia v Nitre, Humennom a Poprade. Informovala o tom Slovenská volejbalová federácia na svojom webe.

„Nitra, Humenné aj Poprad sú pre nás zárukou dobrej atmosféry a dôstojnej kulisy pre naše reprezentačné tímy, európsky volejbal aj týmto spôsobom chceme priniesť do všetkých regiónov. Dlhodobo sa usilujeme zvyšovať úroveň podujatí, prinášať viac zábavy a udržiavať mimoriadne prijateľnú cenu vstupeniek, aby bol špičkový volejbal dostupný skutočne pre všetkých,“ uviedol prezident SVF Martin Kraščenič

A kedy bude teda Humenné hlavným mestom volejbalu? V stredu 12. júna odohrá ženská repre zápas proti Češkám (17:00 hod.) a mužská reprezentácia nastúpi proti Lotyšom (20:00 hod.).

V roku 2018 mala Zlatá európska liga premiéru, slovenské tímy však nepostúpili zo skupinovej fázy na záverečné turnaje.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Pozrite si v galérii zábery zo spomínaného záverečného turnaja Slovenského pohára, ktorý sa uskutočnil o februári a práve v Humennom.

OBRAZOM: V Humennom sa stretla slovenská volejbalová špička
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie