Víkendové dni v našom meste? Navštíviť môžete aj takéto zaujímavé akcie

Môžeme sa tešiť z ďalšieho víkendu. A čo ponúkne v našom meste? Spomedzi chystaných akcií sme vybrali niekoľko tipov, tu sú.

Ilustračný obrázok k článku Víkendové dni v našom meste? Navštíviť môžete aj takéto zaujímavé akcie
Zdroj: Dnes24.sk

Gonsofus a Zoo And Aquarium

Na zaujímavý hudobný zážitok si budete môcť prísť v sobotu v History Art & Music Clube. Predstaví sa medzinárodný hudobný projekt Gonsofus, ktorý je výsledkom spolupráce Sashu Mamaeva a Gábora Tokára. Skupina je známa pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty, na ktorých iba oni dvaja ovládajú cely arzenál hudobných nástrojov a prostredníctvom „loopovania“ vytvárajú šou so zvukom celého ansámblu. Okrem toho vystúpi aj inštrumentálna kapela Zoo And Aquarium. Začiatok o 20:00 hod.

Tvorivá dielňa: Veselé ponožky

V nedeľu sa v kaviarni CheckMate koná od 14:00 hod. Tvorivá dielňa, počas ktorej si môžete vytvoriť vlastné veselé ponožky. Podľa kaviarne je v takom prípade potrebné iba doniesť si pár svetlých ponožiek a chuť tvoriť. K dispozícii budú štetce, farby i šablóny. Tvorivá dielňa je vhodná aj pre deti. Lektorkou podujatia bude Ingrid Kubaliaková.

V kine: Potomok

Čo tak sa ísť trochu báť? V Kine Fajn dávajú v nedeľu o 19:30 hod. hororovú snímku s názvom Potomok. Popis: V rovnakom čase ako prišiel na svet malý Miles, sa na inom mieste odohrala tragédia. Dve zdanlivo nesúvisiace udalosti sa o niekoľko rokov prepoja desivým spôsobom. Milesova mama Sarah so znepokojením sleduje synovo nevyspytateľné a agresívne správanie. Postupne sa zmieruje s myšlienkou, že malého chlapca ovláda nejaká zlá, nadprirodzená sila. Musí potlačiť svoj materinský inštinkt milovať a chrániť vlastné dieťa a podrobiť ho testom, aby pochopila, prečo robí tie hrozné veci.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Viete o tom, že kedysi sa v Humennom tankovalo aj na námestí? Pozrite si pozorne túto historickú foto.

Titulné foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk