Rôzne

VIDEO: Humenským námestím sa ozýval rev motorov. Motorkári otvorili sezónu

Ak ste v sobotu počuli rachot motorov, to motorkári otvárali sezónu a svoju spanilú jazdu odštartovali na humenskom námestí. Pozrite si zábery z miesta.

Zdroj: Dnes24.sk

Počasie bolo za a Námestie slobody v Humennom tak v sobotu privítalo veľké množstvo nielen miestnych motorkárov a ich mašiniek. Práve na humenskom námestí sa začala ich celodenná akcia, ktorou odštartovali tohtoročnú sezónu.

A v centre mesta mohla aj verejnosť zočiť tie najrôznejšie tátoše, ktoré sa pred odchodom predviedli prostredníctvom spanilej jazdy. Tu bude viac slov azda aj zbytočných, ak ste na námestí chýbali, to všetko si môžete pozrieť na videu alebo prostredníctvom pripojenej fotogalérie.

Spanilá jazda motorkárov pokračovala následne ďalej smer Krásny Brod. Pri Monastyre prebehlo jarné pokropenie motoriek spojené s omšou. Neskôr sa kolóna motocyklov presunula na miesto konania motopárty, ktorým bol penzión v Novej Kelči.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Námestie slobody v Humennom obsadili motorkári: Pozrite si to na fotkách
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie