Nedeľa 21. júl 2019 Daniel  26 °C
Komunálne voľby

Veľký rozpis ku komunálnym voľbám: PREHĽAD okrskov a miestností v Humennom

Už o pár týždňov si v Humennom budeme voliť primátora i mestských poslancov. Prinášame vám veľký prehľad volebných okrskov a miestností.

Ilustračný obrázok k článku Veľký rozpis ku komunálnym voľbám: PREHĽAD okrskov a miestností v Humennom
Zdroj: TASR

V sobotu 10. novembra si aj v našom meste budeme voliť primátora i mestských poslancov. Ak sa zamýšľate vydať k volebnej urne, pozrite si vopred prehľad, kto kde v Humennom bude môcť voliť.

Územné vymedzenie volebných okrskov v meste Humenné pre voľby do orgánov samosprávy obcí:

Volebný okrsok č. 1 – ZŠ Pugačevova 7: Čsl. armády, Hviezdoslavova, Kpt. Nálepku, Nemocničná 2, 4, 6, 8, 26, 28, 30, 32, 34, Pugačevova, Sládkovičova, Staničná, Staré kasárne, Štefánikova 15, 21, 23, 25, 33, 37, 39, Štúrova

Volebný okrsok č. 2 – Denné centrum Družstevná 16: 1. mája 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, Družstevná 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 20, Komenského, Školská

Volebný okrsok č. 3 – Materská škola Družstevná 16: 1. mája 4, 5, 6, 11, 12, Družstevná 4, 15, Krátka, Nemocničná 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24

Volebný okrsok č. 4 – ZŠ Pugačevova 7: Mierová 15A, 36, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86

Volebný okrsok č. 5 – Regionálna veterinárna a potravinová správa Gaštanová 3: Agátová, Budovateľská, Dubová, Gaštanová, Javorová, Mierová 92, Na Lieskovčíku, Nad tehelňou, Poľná, Riečna, Ružová, Starinská, Suchý jarok

Volebný okrsok č. 6 – ZŠ Kudlovská 11: Brestovská, Domašanská, Janka Kráľa, Majakovského, Petrušovského, Sov. hrdinov, Wolkerova, Záhradná

Volebný okrsok č. 7 – Gymnázium sv. Jána Zlatoústeho, Lesná 28: Fučíkove sady, Jilemnického sady, Lesná, Lipová, Orechová, Osloboditeľov 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 118, Sadová

Volebný okrsok č. 8 – ZŠ Hrnčiarska 13: Puškinova, Ševčenkova 41, Tyršova

Volebný okrsok č. 9 – ZŠ Hrnčiarska 13: Dobrianskeho 51, 53, 67, 69, 71, Duchnovičova 28, 30, Hrnčiarska, Ševčenkova 38, 39, 40

Volebný okrsok č. 10 – Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24: Dobrianskeho 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Námestie slobody 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Sokolovská, Ševčenkova 2, 4, 6, 8, 10

Volebný okrsok č. 11 – Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24: Dobrianskeho 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, Duchnovičova 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Ševčenkova 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36

Volebný okrsok č. 12 – Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24: Osloboditeľov 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22

Volebný okrsok č. 13 – Vihorlatské múzeum – kaštieľ, Námestie slobody 1: 26. novembra, Gorkého, časť obce Humenné, Kukorelliho, Mierová 1, 3, 5, 7, 9, 11, Námestie slobody 15, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 60, Vihorlatská

Volebný okrsok č. 14 – ZŠ Kudlovská 11: Gagarinova, Iljikčana, Jánošíkova, Kalininova, Kudlovská, Liesková, Pod lesom, Sídlisko Poľana, Stavbárska, Šmidkeho

Volebný okrsok č. 15 – CVČ DÚHA Námestie slobody 48: Chemlonská, Kukučínova, Lúčna, Na Podskalku, Námestie slobody 48, 49, 51, 55, 59, 61, Štefánikova 12, 51, 53

Volebný okrsok č. 16 – ZŠ Dargovských hrdinov 19: Laborecká 1, 4, 5, Třebíčska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A

Volebný okrsok č. 17 – ZŠ Dargovských hrdinov 19: Laborecká 6, 7, 8, Třebíčska 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25

Volebný okrsok č. 18 – DOS – Denné centrum, Laborecká 26: Laborecká 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29

Volebný okrsok č. 19 – ZŠ Laborecká 66: Laborecká 20, 21, 22, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Volebný okrsok č. 20 – ZŠ Laborecká 66: Laborecká 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 72, 73, 74, 75

Volebný okrsok č. 21 – ZŠ Dargovských hrdinov 19: Dargovských hrdinov, Třebíčska 9, 10

Volebný okrsok č. 22 – DOS – Denné centrum, Laborecká 26: Třebíčska 11, 12, 14, 15

Volebný okrsok č. 23 – Centrum voľného času DÚHA, Námestie slobody 48: Čapajevova, Čulenova, Jasenovská, Letná ulica, Lúčna, Na Podskalku, Pod Krámovou, Sninská, Valaškovská

Volebný okrsok č. 24 – ZŠ s MŠ Podskalka 58: Podskalka

Volebný okrsok č. 25 – ZŠ SNP 1: Košická 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, Partizánska 29, 31, 33, 35, SNP 2, 4, 6, 7, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55

Volebný okrsok č. 26 – ZŠ SNP 1: Partizánska 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, SNP 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42

Volebný okrsok č. 27 – ZŠ SNP 1: Košická 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, Partizánska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, SNP 19, 21, 23, 25

Volebný okrsok č. 28 – ZŠ SNP 1: Košická 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, Partizánska 13, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk