Rôzne

Veľkonočný predĺžený víkend: Takéto lákavé podujatia v našom meste ponúkne

Veľkonočný predĺžený víkend je už tu. Pozrite si náš výber naj akcií, ktoré v Humennom ponúkne.

Ilustračný obrázok k článku Veľkonočný predĺžený víkend: Takéto lákavé podujatia v našom meste ponúkne
Zdroj: Dnes24.sk

Konekshan (reggae-dub)

V Castle Music Clube sa v sobotu od 21:00 hod. predstaví nový objav slovenskej reggae scény a to kapela Konekshan. Predvedie spojenie subžánrov reggae hudby ako dub, steppas, roots, či dancehall, doplnené o rockové, funkové a soulové prvky či improvizáciu.

Lucio Dominguez

Sobotný večer v inom štýle hudby bude možné zažiť v El Son de La Havana. Do tohto humenského podniku totiž zavíta známy Lucio Dominguzes a ten so sebou prinesie kubánsku hudbu.

DJ EKG

Už tradične počas Veľkonočnej nedele zavíta do Arena Night Clubu jeden z najžiadanejších a najobľúbenejších slovenských dídžejov – DJ EKG. O support sa postará Folly. Začiatok akcie je o 21:00 hod.

Zamilovaná Gloria

V pondelok o 19:30 hod. dáva Kino Fajn americkú romantickú drámu s názvom Zamilovaná Gloria. Popis: Romantický film o tom, že láska prichádza nečakane, že vzťahy sú zložité v každom veku a že vás nič nepoloží, pokiaľ neprestanete naplno žiť. Gloria je rozvedená päťdesiatnička s už dospelými deťmi a nudným kancelárskym životom. Po večeroch sa však rada odviaže v klube na tanečnom parkete, kde raz stretáva Arnolda. Gloria sa doňho nečakane zamiluje a po rokoch opäť zažíva radosti i strasti nového ľúbostného vzťahu, ktorý ju ovplyvní viac, než je ochotná si priznať.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A vo fotogalérii si môžete pozrieť zábery zo Sídliska III, ktoré si v hlasovaní o to, kde v Humennom sa najlepšie býva, naši čitatelia zvolili za víťaznú lokalitu.

FOTO: Toto miesto čitatelia zvolili za naj na bývanie v našom meste!
15
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie