Futbal

Veľké zmeny nastali v FK Humenné: Nový tréner, správna rada a to nie je všetko

Veľké zmeny priniesol záver roka v FK Humenné. Do jarnej časti tretej ligy vstúpia nielen s novým trénerom. Čítajte viac.

Ilustračný obrázok k článku Veľké zmeny nastali v FK Humenné: Nový tréner, správna rada a to nie je všetko
Zdroj: Dnes24.sk

Ako informoval humenský klub na sociálnej sieti, v závere roka sa konalo zasadnutie novej Správnej rady FK Humenné, na ktorom sa zúčastnil aj primátor mesta a zároveň prezident FK Humenné Miloš Meričko a na ktorom členovia Správnej rady si zvolili predsedu a stal sa ním Martin Polák, bývalý manažér klubu.

„Členmi správnej rady sú Peter Pipák, Zuzana Žilinská, Stanislav Schlimbach a Oskár Balogáč,“ infromoval miestny futbalový klub, ktorý zimuje na piatej priečke tretej ligy Východ.

„Nová Správna rada sa predstavila aj hráčom A-mužstva, kde vystúpil aj primátor a ubezpečil vedenie FK Humenné a hráčov, že podpora zo strany mesta bude minimálne na takejto úrovni ako doteraz a v rámci možnosti aj lepšia,“ uviedol FK Humenné.

Zároveň bol mužstvu predstavený aj nový tréner Vladimír Sivý. Jeho asistentom by sa podľa klubu mal pravdepodobne stať hrajúci Tomáš Opiela, pričom toto je ešte v štádiu riešenia. „Manažérom A-mužstva bol poverený Mgr. Vladimír Vasilenko, ktorý sa bude od novej sezóny venovať iba FK Humenné,“ doplnil klub.

Zimná príprava odštartuje 21. januára a v rámci nej má FK Humenné v pláne odohrať 7 – 8 prípravných zápasov.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

…Rok 2018 sa niesol aj v otvorení vynoveného futbalového stánku v Humennom. Ešte ste ho nevideli?

VEĽKÁ FOTOGALÉRIA: Nový futbalový štadión v Humennom sa dočkal otvorenia!
50
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie