Krimi

Vážna dopravná nehoda: Dve zranené chodkyne, jeden z vodičov nafúkal!

Vážna dopravná nehoda sa odohrala v utorok. Na mieste zasahovali záchranári a to pri zranených chodkyniach. Jeden z vodičov mal podľa polície pozitívnu dychovú skúšku.

Ilustračný obrázok k článku Vážna dopravná nehoda: Dve zranené chodkyne, jeden z vodičov nafúkal!
Zdroj: TASR

K dopravnej nehode došlo v utorok dopoludnia v Snine. Jej účastníkmi boli vodiči osobných motorových vozidiel, 78-ročný Andrej z Osadného a 43-ročný Jozef zo Sniny. Ani jeden z nich neutrpel poranenia. „Dychová skúška u vodiča Jozefa bola pozitívna s výsledkom 1,3 promile,“ uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

Chodkyňa Stanislava (41 rokov) utrpela zranenia, z ktorých sa bude liečiť 42 dní a 35-ročná Marianna do sedem dní. „Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Humennom začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví,“ dodala Migaľová.

Podľa hovorcu Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Borisa Chmela ošetrili záchranári dve ženy. „Jedna utrpela zlomeninu dolnej končatiny a druhá mala poranenie v oblasti hrudníka. Obe boli pri vedomí a po ošetrení boli prevezené do sninskej nemocnice,“ uviedol.

Predbežnú škodu na vozidlách vyčíslili na sumu 11 000 eur. Presná príčina nehody, ako aj miera zavinenia je predmetom nasledujúceho vyšetrovania.

Môže vás zaujímať:

Čerstvé info o otrasnej nehode na Zemplíne: Vodička (30) už čelí obvineniu a o tomto rozhodol sudca!

Na ceste došlo k nehode: Zrážka VW so Škodou a policajtov čakalo nepríjemné prekvapenie!

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie