Rôzne

V Zemplínskych Hámroch bude veselo: Deň obce prinesie bohatý a atraktívny program

Neďaleká dedina Zemplínske Hámre bude tento víkend dejiskom zaujímavého programu a to v rámci Dňa obce. Pozrite si, čo všetko čaká na návštevníkov podujatia.

Ilustračný obrázok k článku V Zemplínskych Hámroch bude veselo: Deň obce prinesie bohatý a atraktívny program
Zdroj: Zuzana Balenčin

V sobotu 13. júla sa uskutoční Deň obce Zemplínske Hámre. Ten odštartuje už od 9:00 hod. svätou omšou za občanov tejto obce. O 10:30 hod. sa začne súťaž vo varení gulášu v športovom areáli, o 11:15 hod. zraz motorkárov – modlitba za zomrelých motorkárov a požehnanie motoriek v Kaplnke Ružencovej Panny Márie a od 11:30 hod. športové súťaže pre deti v areáli Barnova rika. Od 13:30 hod. sa budú vyhodnocovať guláše a následne aj oceňovať víťazné družstvá tejto kuchárskej súťaže.

No a na 15:00 hod. je naplánovaný začiatok kultúrneho programu. Predstavia sa postupne DSS Hámorčatá, ŽSS Hámorčanka, FS Modranka, ľudový rozprávač Jožko Bryndza či Ľudová hudba Prešovčan.

Od 18:00 hod. sa budú oči a uši prítomných upierať na folklórny súbor Jablonečka a od 19:00 na aktuálne veľmi populárnu hudobno-zábavnú skupinu Ščamba.

Na 21:00 hod. je naplánované zapálenie Hámorskej míle a akcia bude pokračovať ľudovou veselicou v prírode s hudobnou skupinou Panter.

Na podujatí nebudú chýbať atrakcie pre deti ako trampolíny, nafukovací skákací hrad, vodné gule, drevený kolotoč, šmýkalky, maľovanie na tvár, detský kolotoč či jazdy na koňoch a poníkoch.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Postrehli ste túto info? Humenčanka Lea vydáva debutové CD, siahla si aj do štúdia Lady Gaga. Nazrite do galérie…

OBRAZOM: Humenčanka Lea vydáva debutové CD, siahla si aj do štúdia Lady Gaga
7
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie