V súťaži o NAJ mesto sa Humennému darí náramne: Sme v TOP 15 a ešte nie je koniec!

Internetová súťaž o NAJ mesto Slovenska sa už pomaly blíži ku koncu. A pohľad na aktuálnu tabuľku zaiste poteší každého Humenčana!

Ilustračný obrázok k článku V súťaži o NAJ mesto sa Humennému darí náramne: Sme v TOP 15 a ešte nie je koniec!
Zdroj: Dnes24.sk

Súťaž o NAJ mesto Slovenska, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion, odštartovala 1. apríla a potrvá do 31. októbra. Pozreli sme sa na to, kto aktuálne okupuje prvé tri miesta v rebríčku a najmä na to, ako sa darí práve nášmu mestu.

V priebežnom rebríčku zhruba mesiac a pol pred koncom súťaže figuruje na prvom mieste Bardejov, prenasledovaný Spišskou Novou Vsou a Púchovom.

A čo naše mesto? Je to naozaj pekný pohľad! Zo 140 miest z celého Slovenska patrí tomu nášmu miesto v TOP 15. Humenné sa aktuálne nachádza na 14. priečke.

Poradie sa ešte môže neustále meniť a prispieť k tomu môžete aj vy. Zahlasovať za naše alebo aj iné mesto je možné prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu.

Víťazom sa stane mesto, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 6. novembra.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame