V novom týždni sa v Humennom uskutočnia aj rôzne akcie: Výber tých NAJ

Je tu nový týždeň a v jeho úvode si môžete bližšie preštudovať viaceré podujatia, ktoré sú naplánované v Humennom. Tieto sme vybrali za tie naj...

Ilustračný obrázok k článku V novom týždni sa v Humennom uskutočnia aj rôzne akcie: Výber tých NAJ
Zdroj: Dnes24.sk

Utorok: Mária, kráľovná Škótska

V utorok o 19:30 hod. dáva Kino Fajn historickú drámu Mária, kráľovná Škótska. Popis: Dve výnimočné ženy v spore o jeden trón. Takáto kombinácia nikdy nemôže dopadnúť dobre. Na troch Oscarov nominovaná Saoirse Ronan v titulnej roli vo filme Mária, kráľovná škótska, ukazuje, kadiaľ vedie cesta na popravisko.

Piatok: Konflikt v Humennom

V History Art & Music Clube sa v piatok od 20:30 hod. predstaví jedna z najznámejších punkových kapiel nielen na Slovensku, ale možno aj v rámci celej Strednej Európy – Konflikt. Priaznivci tohto hudobného žánru si tak rozhodne prídu na svoje.

Piatok: Nightride 05

Piatkovú noc môžete stráviť aj v Arena Night Clube, kde sa odohrá akcia Nightride 05 v zimnej klubovej edícii. Organizátori avizujú netradičnú nočnú jazdu subžánrov house a techno music. Baviť budú Alexey, Borra, Donna Bucks, Folly.

Sobota/nedeľa: Finále slovenského pohára

Cez víkend sa v humenskej Mestskej športovej hale uskutoční Finále Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien. V našom meste sa tak po niekoľkých rokoch predstaví slovenská volejbalová špička. Všetky bližšie informácie nájdete tu.

Nedeľa: Ako Tom pribral?

A teraz ešte niečo pre mladšie ročníky. Do Domu kultúry zavítajú v nedeľu detskí zabávači Tom a Elo. Od 15:00 hod. tu rozbalia rozprávku Ako Tom pribral. Popis: Tom sa chystá na rande! Jeho prípravy mu však skomplikuje nepríjemnosť – pribral! Ako sa k tomu postaví Elo, ktorý sa snaží opáliť, aby bol pekný na rande, ktoré má dohodnuté tiež? Príbeh bratov, zápasiacich so zlým životným štýlom, tukmi, lenivosťou a najmä spoločnou láskou vás naučí, aký prístup k životu je skutočne dôležitý.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

…Postrehli ste informáciu, že najväčšou investičnou akciou roka 2019 v Humennom by mala byť výstavba novej bytovke? Vo fotogalérii si môžete pozrieť, kde by mala vyrásť.

Tit. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk