Futbal

V FK Humenné sa naďalej dejú veci: Ohlásili ďalšiu posilu i nové dresy

Vo Futbalovom klube Humenné sa aj naďalej hýbu veci a klub okrem ďalšej novej posily predstavil tiež zakúpené nové dresy.

Ilustračný obrázok k článku V FK Humenné sa naďalej dejú veci: Ohlásili ďalšiu posilu i nové dresy
Zdroj: Dnes24.sk

Po uskutočnených zmenách vo vedení FK Humenné a po odchode srbských hráčov predstavil klub v poradí štvrtú novú posilu.

Stal sa ňou Róbert Dický (23), ktorý v jesennej časti obliekal dres rakúskeho klubu SV Sankt Margarethen. „Keďže som sa v Rakúsku s vedením klubu nedohodol na ďalšom pokračovaní, zvolil som odchod domov na Slovensko. Oslovila ma ponuka Humenného, kde v mužstve poznám viacero chlapcov, páči sa mi nový štadión ako aj vízia klubu. Verím, že svojimi skúsenosťami pomôžem Humennému k naplneniu ich cieľov. Už teraz sa neviem dočkať, kedy budem môcť obliecť dres FK Humenné v prvom majstrovskom stretnutí,“ povedala nová posila pre facebookovú stránku FK Humenné.

Ďalšími posilami, ktoré klub oznámil ešte pred touto, sú stopér Adam Kuľha z FC Lokomotíva Košice či duo ofenzívnych hráčov Jozef Skvašík a Dušan Janko z MFK Snina.

Ďalšou novinkou je, že futbalisti FK Humenné budú v jarnej časti sezóny nastupovať v nových dresoch. Zakúpené boli dve sady, tá prvá domáca v tradičných modro-žltých farbách a „záložná“ v červeno-čiernej farebnej kombinácii.

Prvý súťažný zápas je na programe 23. marca 2019, FK Humenné privíta v derby zápase na domácom štadióne Sninu.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A keď sa už spomína štadión, vedzte že FK Humenné hraje od minulého roku domáce zápasy na obnovenom futbalovom stánku. Ak by ho niekto ešte nevidel, pripájame fotogalériu.

VEĽKÁ FOTOGALÉRIA: Nový futbalový štadión v Humennom sa dočkal otvorenia!
50
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie