Tomáš Šuhajda Rôzne

V decembri bude Humenné žiť nielen vianočnými trhmi: Pozrite si výber NAJ akcií

Záverečný mesiac v roku je už za dverami a toto vianočné obdobie si môžete v Humennom spestriť aj návštevou podujatí. Tu je redakčný výber tých naj.

Ilustračný obrázok k článku V decembri bude Humenné žiť nielen vianočnými trhmi: Pozrite si výber NAJ akcií
Zdroj: Dnes24.sk

4. december: Bílé Vánoce Lucie Bílé II

Lucie Bílá a je Bílé Vánoce patria už tradične k predvianočnému obdobiu. Jej prevedenie Ave Maria, Tichá noc nenechá nikoho ľahostajným a vychutnať si ho tentoraz budú môcť aj Humenčania a spol. v Mestskej športovej hale.

5. december: Rozsvietenie jedličky

5. decembra sa bude na Námestí slobody rozsvecovať vianočný stromček. A predchádzať tomu bude v Dome kultúry rozprávkový muzikál Perinbaba.

6.-7. december: Humenské vianočné trhy

Začiatkom decembra sa uskutoční 24. ročník Humenských vianočných trhov. Ich súčasťou bude aj program, ktorý sa uskutoční 6. decembra pri Fontáne lásky. V rámci neho sa okrem iných predstaví známa kapela Smola a Hrušky. Viac info tu.

9. december: Šarišanci – So srdcom

V Mestskej športovej hale to koncom decembra rozbalia Šarišanci. Na ich koncerte odznejú najznámejšie šarišské, melodické rusínske, temperamentné rómske či autorské piesne v podaní cimbalovej muziky.

25. december: DJ EKG

V Arena Night Clube sa počas Vianoc predstaví jeden z najžiadanejších a najobľúbenejších slovenských dídžejov a podľa organizátorov môžete zažiť jeho nezameniteľnú šou.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Neunikla vám táto archívna fotogaléria? Fotky podnikov, kam sa Humenčania chodievali baviť.

Zaspomínajte si: Archívne fotky podnikov, kam sa Humenčania chodievali baviť
4
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie