Futbal

Už je to isté: FK Humenné ukončí prvú sezónu v 3. lige na tretej priečke

Pred poslednými dvoma zápasmi je už isté, že futbalisti FK Humenné ukončia svoju prvú sezónu v tretej lige Východ na treťom mieste.

Ilustračný obrázok k článku Už je to isté: FK Humenné ukončí prvú sezónu v 3. lige na tretej priečke
Zdroj: Dnes24.sk

FK Humenné zvíťazilo cez víkend nad Giraltovcami 3:0 a čakajú ho posledné dva zápasy sezóny. Aktuálne mu patrí tretia priečka a keďže za druhým celkom strácajú až dvanásť bodov a naopak pred najbližším prenasledovateľom, ktorého však čaká už len jediný zápas, majú náskok štyri body, je jasné, že sezónu ukončia na treťom mieste. Ide pritom o vôbec prvú sezónu tohto humenského klubu v tretej lige. Po jesennej časti mu patrilo 5. miesto, počas zimnej prestávky došlo k viacerým zmenám vo vedení aj v samotnom kádri.

V 24 zápasoch získali futbalisti FK Humenné 44 bodov, v ktorých strelili 37 gólov a inkasovali 28-krát. Gólovo ťahal humenských klub Filip Serečin, jarná posila. Tomuto hráčovi patrí so 17 gólmi tretia priečka v individuálnej tabuľke strelcov.

Najbližší a teda predposledný zápas sezóny odohrá FK Humenné v sobotu od 17:00 hod. na domácom ihrisku proti AŠK Maria Huta. V rámci posledného kola vycestujú humenskí futbalisti do Spišskej Novej Vsi.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

… Vedeli ste, že v Humenskom okrese vyrastá veľký motocyklový talent? Pozrite si fotogalériu.

Venuje sa mu odmalička: Adam z okresu Humenné žne úspechy v motokrose
12
Galéria
Zdroj: Archív Adama Pavliska

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie