Rôzne

Toto sú top lákadlá víkendu v Humennom: Pozor, aby vám neušli

Dajte bacha, aby vám nešli. Prinášame vám náš výber najlákavejších podujatí tohto víkendu v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Toto sú top lákadlá víkendu v Humennom: Pozor, aby vám neušli
Zdroj: Dnes24.sk

Historické vozidlá

Aj keď toto je primárne sninské podujatie, kde sa uskutoční Stretnutie historických vozidiel pod Vihorlatom 2019, zočiť ich bude možné aj v Humennom. V sobotu od 14:30 hod. by sa mali nachádzať v centre mesta v okolí skanzenu. Viac info tu.

FK Humenné – Plavnica

Po remíze 1:1 v derby zápase na pôde rivala zo Sniny privítajú futbalisti FK Humenné (aktuálne 6. miesto v tabuľke) na domácom štadióne FK Družstevník Plavnica (11. miesto v tabuľke). Začiatok zápasu je o 15:00 hod.

HC 19 Humenné VS HC Rebellion Gelnica

A pri športe ešte zostaneme. Túto sobotu začne prvým kolom druhá hokejová liga. V nej štartuje aj novovzniknutý klub HC 19 Humenné, ktorý v tento deň privíta na domácom štadióne HC Rebellion Gelnica. Zápas sa začne o 17:30 hod.

The Doors revival & John Lennon tribute

V sobotu si do History Art & Music Clubu môžete prísť vychutnať unikátny koncert. Odznejú hity dvoch legendárnych mien: Johna Lennona a Jima Morrisona (The Doors). Skúsení muzikanti sa postarajú o atmosféru, ktorá bola typická najmä v rokoch šesťdesiatych… Začiatok o 20:00 hod.

Rambo: Posledná krv

V nedeľu o 17:00 hod. dáva Kino Fajn americký triler Rambo: Posledná krv. Popis: Ešte raz, naposledy a osudovo prichádza do kín John Rambo v podaní Sylvestra Stalloneho. Piatym dielom Rambo: Posledná krv uzavrie takmer štyridsať rokov dlhý príbeh legendárnej akčnej postavy. Po neľútostných bojoch v džungli a púšti sa dej zavŕši tam, kde sa v snímke Prvá krv začal. Doma v Amerike. Nakoniec ho aj tu doženie minulosť. Rambo bude nútený oprášiť svoje schopnosti a vydať sa na cestu krvavej pomsty…

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Neunikla vám? Fotogaléria z dediny, ktorej hlasovanie prinieslo titul najkrajšia v Humenskom okrese…

V OBRAZOCH: Toto je ona, podľa ankety najkrajšia dedina v Humenskom okrese
20
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie