Rôzne

Toto sú TOP akcie tohto týždňa v Humennom: Vyberajte už teraz

Ďalší septembrový týždeň je už tu. Pripravili sme pre vás náš výber naj podujatí, ktoré sa počas neho uskutočnia v Humennom.

Ilustračný obrázok k článku Toto sú TOP akcie tohto týždňa v Humennom: Vyberajte už teraz
Zdroj: Dnes24.sk

Piatok – nedeľa: Dni mesta Humenné

Humenné tento týždeň oslávi 702. výročie prvej písomnej zmienky a ako informovala humenská radnica, pre verejnosť budú pripravené rôzne koncerty, umelecké, spoločenské, zábavné, športové a kultúrne podujatia. Vystúpi napríklad aj úspešná kapela IMT Smile. Kompletný program nájdete tu.

Piatok – sobota: Humenský jarmok

Oproti minulosti došlo k zmene termínu jeho konania a Humenský jarmok bude prebiehať súčasne s Pamätnými dňami mesta, konkrétne počas ich prvých dvoch dní a teda v piatok a v sobotu. Toto bude jeho 30. ročník.

Piatok: Mairee

Už túto piatkovú noc sa v Arena Night Clube predstaví známy slovenský dídžej – Mairee. Jedná sa o prvého slovenského dídžeja, ktorý vypredal halu pre 6 tisíc ľudí a zároveň o prvého slovenského dídžeja, ktorého skladba dosiahla na Youtube viac než 12 miliónov zhliadnutí…

Sobota: Stehlík

V sobotu o 19:30 hod. dáva Kino Fajn americké drámu Stehlík. Popis: Theodore „Theo“ Decker mal 13 rokov, keď mu zabili mamu počas bombového útoku v Metropolitnom múzeu umenia. Tragédia mu úplne zmenila život, ktorý sa od tej chvíle zmenil na nekonečnú cestu plnú smútku a viny, znovuzrodenia a vykúpenia – ale aj lásky. Počas toho všetkého je jeho jediným hmatateľným kúskom nádeje obraz vtáčika pripútaného k bidielku. Stehlík.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Uplynulý víkend sa v Humennom konal Deň sv. Huberta. Pozrite si ho na fotkách.

FOTKY z humenského parku: Takto to vyzeralo na Dni sv. Huberta
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie