Rôzne

TOP podujatia týchto dní v Humennom a okolí: Čítajte už teraz, nech vám neujdú

Toto sú top podujatia aktuálneho týždňa v Humennom a okolí podľa výberu našej redakcie. Zoznámte sa s nimi aj vy...

Ilustračný obrázok k článku TOP podujatia týchto dní v Humennom a okolí: Čítajte už teraz, nech vám neujdú
Zdroj: Zuzana Balenčin

Piatok: Mamma Mia! Here We Go Again

V piatok od 21:00 hod. sa v amfiteátri v Humennom – pod holým nebom bude premietať úspešná muzikálová snímka Mamma Mia! Here We Go Again. Popis: Mamma Mia! Najväčšia letná filmová párty je späť. A s ňou aj nákazlivá nálada rozprávkového ostrova Kalokairi a nesmrteľná ABBA. V prvom príbehu sa vrátime do časov, keď bola Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity. Chcela spoznávať svet, netušila však, že zakrátko stretne troch mladých mužov, spozná jeden necivilizovaný grécky ostrov a totálne sa zmení jej život. Druhý príbeh sa odohráva presne desať rokov po prvom príbehu, keď skúsenejšia a múdrejšia Sophie (Amanda Seyfried) plánuje veľkolepé znovuotvorenie rodinného hotela na ostrove Kalokairi, na ktoré sa samozrejme zbehnú všetci „obvyklí podozriví“, vrátane trojice charizmatických otcov (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgård).

Sobota: Príbeh hudby – The Beatles

V History Art & Music Clube v Humennom pokračuje v sobotu seriál Príbeh hudby a tentoraz bude podujatie venované The Beatles. A teda dozvedieť sa možno aj veľa nového budete môcť o najpredávanejšej kapele všetkých čias. Začiatok o 20:00 hod.

Nedeľa: Šíravkovo – Festival maskotov

Teraz niečo pre deti. S nimi sa môžete prísť zabaviť na amfiteáter nachádzajúci sa na Zemplínskej šírave, ktorý bude v nedeľu od 14:30 hod. dejiskom podujatia Šíravkovo – Festival maskotov. Na návštevníkov sa budú tešiť Miro Jaroš, Šmolkovia, Ujo Ľubo a veľa detských postavičiek…

Nedeľa: Deň obce Belá nad Cirochou

Neďalekú dedinu Belá nad Cirochou čaká v nedeľu Deň obce a tešiť sa možno na hudbu, tanec, spev, tradície, kultúru či zábavu. Hlavný hudobný program sa začne o 15:30 hod. a to v areáli tamojšieho futbalového štadióna. Medzi vystupujúcimi budú napríklad aj Sima či kapela Nocadeň.

Nedeľa: Prehliadka ochotníckych divadiel

V Humennom sa na Námestí slobody pri Fontáne lásky uskutoční v nedeľu ďalší diel Kultúrneho leta, tentoraz so začiatkom už od 17:00 hod. A prítomných čaká prehliadka ochotníckych divadiel. KĽUD sa predstaví s hrou Dvacec srandi, ochotnícka skupina z Ptičieho Ptičan s hrou Tri vrecia zemiakov a ochotnícke divadlo zo Sniny Sofia s hrou Zas tupitelia.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste? Zemplín zaplavili milovníci dvojkolesových tátošov…

V OBRAZOCH: Zemplín zaplavili milovníci dvojkolesových tátošov
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie