Rôzne

Top lákadlá aktuálneho týždňa v Humennom: Zamieria k nim aj vaše kroky?

Top lákavé akcie tohto týždňa v našom meste? Pozrite si výber našej redakcie...

Ilustračný obrázok k článku Top lákadlá aktuálneho týždňa v Humennom: Zamieria k nim aj vaše kroky?
Zdroj: Dnes24.sk

Pondelok: Malý veľký muž

V pondelok o 17:00 hod. a potom aj o 20:00 hod. je v Dome kultúry na programe muzikálový príbeh zo života Milana Rastislava Štefánika v podaní Radošinského naivného divadla a SĽUK-u.

Štvrtok: Humenská hudobná jar

Vo štvrtok od 17:00 hod. sa v rámci Humenskej hudobnej jari uskutoční v divadelnej sále Domu kultúry koncert učiteľov a žiakov Základnej umeleckej školy na Mierovej ulici v Humennom.

Piatok-nedeľa: Humenské Švejkove dni

Už tento týždeň sa uskutočnia v našom meste Švejkove dni. Na čo sa môžu Humenčania a spol. tešiť okrem zlatistého moku? Kompletný trojdňový program nájdete tu.

Sobota: DMS – Prepáčte Tour

Skupina DMS (Separ a spol.) vyrazila na tour k novému albumu Prepáčte, ktorý už stihol získať ako jediný v roku 2018 z predpredaja platinovú platňu. Svoju šou predvedú aj v humenskom Arena Night Clube a to už túto sobotu. Začiatok podujatia o 21:00 hod.

Nedeľa: Daddy Cool

V nedeľu o 17:30 hod. dáva Kino Fajn francúzsku komédiu Daddy Cool. Popis: Daddy Cool, slávny hit Boney M, dal názov bláznivej komédii o štyridsiatnikovi, ktorý si doma založí materskú školu a vedie ju veľmi svojsky. Adriena odkopne jeho manželka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Časom všetci okolo dospeli… až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naňho jeho manželka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom. Adrien si ale zachová chladnú hlavu a vymyslí senzačný plán, ako ukázať, že je dospelý a zodpovedný. V ich spoločnom byte si založí súkromnú materskú školu. Lenže…

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Uplynulý víkend žilo humenské námestie motorkami. Pozrite si fotogalériu.

Námestie slobody v Humennom obsadili motorkári: Pozrite si to na fotkách
15
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie