Krimi

Sninčan za volantom hľadaného auta: Policajtom sa mal vyhrážať, že im odreže hlavy

Policajná hliadka spozorovala auto, po ktorom bolo vyhlásené pátranie a zastavila ho. Podľa polície vodič kládol aktívny odpor a následne padali vyhrážky najhrubšieho zrna nielen im, ale aj celej ich rodine!

Ilustračný obrázok k článku Sninčan za volantom hľadaného auta: Policajtom sa mal vyhrážať, že im odreže hlavy
Zdroj: TASR

Predpoludním sme vás informovali o napadnutom policajtovi, ktorý to schytal päsťou priamo do sánky. Z prečinu útoku na verejného činiteľa je však obvinený aj ďalší Sninčan (39).

Snina. Pondelok popoludní. „Policajná hliadka spozorovala pohyb motorového vozidla, po ktorom bolo operačným dôstojníkom Krajského riaditeľstva PZ v Prešove vyhlásené pátranie. Hliadka vozidlo predpísaným spôsobom zastavila, vodič Peter bol vyzvaný, aby vystúpil z vozidla. Kládol však aktívny odpor, nechcel pustiť volant,“ uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

Z tohto dôvodu boli podľa jej slov v zmysle zákona použité donucovacie prostriedky. Muž bol spacifikovaný a následne spútaný. „Vodič bol predvedený na obvodné oddelenie, kde na adresu členov hliadky uviedol, že za to, že ho chytili, ich zabije, odreže im hlavy, dobodá ich do krku nožom, ako aj všetkých členov ich rodín, a to všetko aj napriek tomu, že by mal ísť za to do väzenia,“ uviedla krajská hovorkyňa s tým, že agresívny muž bol umiestený do cely policajného zaistenia. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie