Šatne pomaly ako v NHL: FOTO z obnoveného zimného štadióna v Humennom!

Zimák v Humennom je opäť otvorený. Uzatvoril ho havarijný stav strechy, v rámci rekonštrukcie nastali výrazné zmeny aj v interiéri. Pozrite si ich!

Tomáš Šuhajda

Vo štvrtok si verejnosť mohla prísť obzrieť priestory na zrekonštruovanom zimnom štadióne v Humennom. Radnica totiž spolu s vedením MHK Humenné pripravili Deň otvorených dverí. Ten zakončil derby duel s Trebišovom. A Humenčania nenechali nič na náhodu, hostí odprevadili s poltuctom gólov v ich sieti.

Vráťme sa však späť ku rekonštrukcii zimného štadióna, ktorá odštartovala 26. júla tohto roku. Počas rekonštrukčných prác sa vymenila strecha štadióna, namontovaný bol nový bleskozvod, vo vnútri štadióna sa namontovali nové mantinely s plexisklami, vynovili sa šatne s hygienickými zariadeniami, pribudla rampa pre imobilných divákov, zlepšili sa priestory na regeneráciu športovcov, skultúrnené bolo občerstvovacie zariadenie. Namontovala sa tiež nová zvuková technika a osvetlenie a došlo aj ku rekonštrukcii chladiaceho systému.

Zdroj: Dnes24.sk

Ak ste nezavítali na humenský zimný štadión počas Dňa otvorených dverí, pozrite si fotografie v našej galérii.

Aké sú ciele nového sponzora MHK Humenné na túto sezónu? Čo ďalšie plány so samotným zimným štadiónom? Aj ďalšie zaujímavé informácie hľadajte už čoskoro na spravodajskom portáli Humenné 24.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame