Rozmýšľate o novej práci a malo by to byť v Humennom? Takéto ponuky zverejnila radnica!

Hľadáte si prácu alebo rozmýšľate o zmene a malo by to byť v Humennom? Nasledujúce riadky by v takom prípade nemali ujsť vašej pozornosti.

Ilustračný obrázok k článku Rozmýšľate o novej práci a malo by to byť v Humennom? Takéto ponuky zverejnila radnica!
Zdroj: TASR

Primátorka Humenného Jana Vaľová vypísala ponuky na pracovné miesta na Mestskom úrade. V prvom prípade sa jedná o pozíciu referent pre marketing a event management. Záujemcovia môžu doručiť prihlášky s potrebnými dokladmi do 31. marca 2017.

Až dvoch ľudí hľadá miestny Mestský úrad na pracovnú pozíciu právnik. V tomto prípade môžu prípadní záujemcovia doručiť svoje prihlášky do 5. apríla 2017. V oboch prípadoch budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

To však ešte nie je všetko. Mesto Humenné totiž vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcie vedúceho finančného odboru. Prihlášky do výberového konania možno doručiť na sekretariát primátorky do 7. apríla 2017.

Bližšie informácie vrátane kvalifikačných predpokladov, požadovaných znalostí či zoznamu požadovaných dokladov k prihláškam záujemcovia o uvedené pracovné miesta môžu nájsť na internetovej stránke Mestského úradu v Humennom.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk