Tomáš Šuhajda Futbal

Príprava je v plnom prúde. FK Humenné ohlásilo aj prvú zimnú posilu

Humenských futbalistov čaká najbližšie v rámci prípravy priateľský zápas v Snine a cez víkend privítajú na novom domácom ihrisku Strážske.

Ilustračný obrázok k článku Príprava je v plnom prúde. FK Humenné ohlásilo aj prvú zimnú posilu
Zdroj: Rastislav Búgel

Dres FK Humenné bude minimálne v jarnej časti obliekať nová posila Marko Milunovič. „Do klubu prichádza na polročné hosťovanie z klubu Partizán Bardejov. Veríme, že sa útočníkovi zo Srbska bude v našom drese dariť,“ oznámilo vedenie FK Humenné novinku zo šatne.

Humenskí futbalisti sú v zimnej príprave, do ktorej vstúpili už s novou trénerskou dvojicou. Mužstvo prevzal Jozef Škrlík a jeho asistentom sa stal Andrej Čirák. V oboch prípadoch sa teda jedná o známe futbalové persóny v Humennom.

Tréningy prebiehajú celý týždeň na novovybudovanom ihrisku s umelou trávou aj s umelým osvetlením.

Súčasťou zimnej prípravy sú aj prípravné zápasy. Najbližšie, už v stredu 5. februára odohrá FK Humenné zápas v Snine. V sobotu 8. februára privíta na domácom ihrisku Strážske.

V poslednom, treťom prípravnom zápase podľahli humenskí futbalisti Slavoju Trebišov 1:2.

FK Humenné po jesennej časti tretej ligy Východ figuruje na štvrtej priečke, spokojnosť s týmto postavením v klube nebola.

Chcete okrem regionálnych správ dostávať dôležité aktuálne informácie? Nájdete nás aj na FB Dnes24.

Videli ste? Zábery z posledného zápasu ŠK Gymnázium Humenné. Na domácej palubovke dvakrát porazili TJ Slávia Svidník „B“.

ŠK Gymnázium Humenné vs. TJ Slávia Svidník B
8
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie