Futbal

Príprava FK Humenné je v plnom prúde: Na skúške aj dvaja Brazílčania

Už zhruba mesiac prebieha zimná príprava futbalistov Futbalového klubu Humenné. A na skúške sú nové tváre, vrátane dvoch Brazílčanov.

Ilustračný obrázok k článku Príprava FK Humenné je v plnom prúde: Na skúške aj dvaja Brazílčania
Zdroj: Dnes24.sk

Rovnako tak zhruba mesiac zostáva do prvého súťažného zápasu, v ktorom FK Humenné privíta v derby zápase na domácom štadióne Sninu.

Veľkou zmenou, ktorá sa udiala už počas prípravy, bola bezpochyby zmena trénera. Po dvoch týždňoch z osobných dôvodov ukončil svoje pôsobenie v mužstve Vladimír Sivý a jeho miesto zaujal Jozef Škrlík.

Posledný prípravný zápas odohralo FK Humenné proti ŠK Záhradné zo štvrtej ligy s jednoznačným výsledkom 6:0. Medzi úspešnými humenskými strelcami boli aj dvojgólový Santos a Gonsalves.

Ako informoval samotný klub, pre týchto Brazílčanov to bol druhý prípravný zápas v humenskom drese. Okrem nich testovali aj 18-ročného Michala Chytru, na skúške z Užhorodu a v poli sa predviedol tiež Filip Serečin z Košíc.

Práve v utorok 19. februára čaká FK Humenné ďalší prípravný zápas, na ktorý vycestujú do Bardejova.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A keď sme už pri športe, v Humennom sa cez víkend odohral finálový turnaj Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien. Pozrite si top momentky v pripojenej galérii.

OBRAZOM: V Humennom sa stretla slovenská volejbalová špička
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie