Príchod Stevena Seagala do Strážskeho sa blíži! Čo môžu od neho čakať študenti Aikida?

Už čoskoro zavíta do Strážskeho svetová hviezda Steven Seagal, ktorý tu povedie workshop Aikida. V očakávaní sú predovšetkým študenti Petra Tomka z výcvikového centra Red Dragon, pre ktorých to bude životný zážitok.

Tomáš Šuhajda
Ilustračný obrázok k článku Príchod Stevena Seagala do Strážskeho sa blíži! Čo môžu od neho čakať študenti Aikida?
Zdroj: Webnoviny.sk

Americká hviezda sa najprv objaví so svojou kapelou na prešovskom Dobrom festivale a o deň neskôr 22.6. 2014 už v telocvični Strednej odbornej školy v Strážskom.

„Moji študenti či už zo Strážskeho, Michaloviec, Košíc, Prešova, či Humenného sa ma pýtajú, čo môžu čakať od tohto tréningu, ktorý povedie pán Seagal,“ hovorí Peter Tomko Sensei, držiteľ 5. danu v Aikido, ktorý stojí za príchodom tohto herca, bojovníka či speváka na územie Zemplína, a ktorý s ním v minulosti absolvoval niekoľko tréningov.

Na otázku svojich študentov má jednoznačnú odpoveď. „Môžete čakať, že príde jedna stelesnená skromnosť a múdrosť, že príde človek, ktorý je stále človekom, je to človek, od ktorého určite budete počuť slová a vety ako – láska, porozumenie, inteligencia a to, že skutočná odvaha pramení nie v tom ako človeku ublížiť, ale v tom ako ho v boji ušetriť zranení a poškodení na zdraví, lebo bojové umenia rozvíjajú intelekt a nie chuť dokazovať si, aký som borec v boji.“

Čítajte tiež:

EXKLUZÍVNE: Príbeh majstra, ktorý stojí za príchodom Stevena Seagala do Strážskeho!

Steven Seagal prisľúbil svoju návštevu Strážskeho už pred rokmi!

Zdroj: Dnes24.sk