PREHĽAD: Najatraktívnejšie podujatia tohto víkendu, ktoré sa uskutočnia v Humennom

Pozrite si to aj vy. Zostavili sme prehľad podujatí, ktoré sa počas tohto víkendu budú konať v našom meste a ktoré považujeme za tie najatraktívnejšie.

Ilustračný obrázok k článku PREHĽAD: Najatraktívnejšie podujatia tohto víkendu, ktoré sa uskutočnia v Humennom
Zdroj: Dnes24.sk

Zemplínske derby

Do konca základnej časti druhej hokejovej ligy zostávajú dve kolá. MHK Humenné v rámci nich odohrá jeden zápas na domácom zimnom štadióne. A to práve túto sobotu. Čaká nás zemplínske derby proti Trebišovu. Rozhodca hodí úvodné buly o 17:30 hod. Súťaž sa pomaly blíži do svojho finále a tak sa dá v meste očakávať nárast diváckeho záujmu o hokej, ktorý je veľký už teraz. A Humenné v play-off samozrejme nebude chýbať…

Kontroverzní nobelisti

V sobotu môžete stráviť svoj čas zaujímavo aj v kaviarni CheckMate, kde sa uskutoční ďalší zo série Literárnych večerov. Ústrednou témou budú 4 autori a držitelia Nobelovej ceny – Alexander Solženicyn, Elfriede Jelinek, Jean-Paul Sartre a Bob Dylan. Bude sa diskutovať o ich výnimočnom diele, budú sa čítať ukážky a nebude chýbať ani kvíz. Začiatok podujatia je o 18:00 hod.

Mestská futsalová liga

V nedeľu sa odohrajú zápasy predposledného kola Mestskej futsalovej ligy. Zápasy tretej ligy sa začínajú od 8:00 hod., druhá liga štartuje prvým zápasom o 11:55 hod. no a duely najvyššej prvej ligy sa začnú hrať od 15:50 hod.

Žabiak Žofre

V Dome kultúry sa v nedeľu predstaví divadlo Crocus Theatre z Košíc s jednou zo svojich autorských muzikálových rozprávok Žabiak Žofre. Začiatok vystúpenia je naplánovaný na 15:00 hod. …Žabiak Žofre sa rozhodne, že si splní svoj tajný sen, aj keď ho od toho všetci odhovárajú. Na svojej ceste za veľkým snom sa stane niečo, čo vôbec nečakal. Žabacie dobrodružstvo sa môže začať, pretože žabací život je rovnako nevyspytateľný, ako ten náš.

Molly a jej hra

V nedeľu o 19:30 hod. dávajú v Kine Fajn vysoko hodnotený film s názvom Molly a jej hra. Tu je popis: Molly Bloomovú kedysi poznalo zopár ľudí ako talentovanú mladú lyžiarku. Športovú kariéru však vymenila za niečo omnoho lukratívnejšie – hazardné hry. Niekoľko rokov prevádzkovala sieť tajných herní, v ktorých utrácali státisíce dolárov slávni športovci, finanční magnáti či hollywoodska smotánka. Postupne sa jej klientela rozšírila aj o členov ruskej mafie a o Molly a jej aktivity sa začala zaujímať tajná služba. Po 10 rokoch úspešného podnikania ju agenti FBI zatkli kvôli podozreniu z nelegálnych príjmov. Najala si právneho zástupcu, ktorému porozprávala svoj životný príbeh do najmenších detailov, aby očistila svoje meno a dokázala, že bulvárne médiá o nej nevedeli všetko.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame