Rôzne

Prebieha súťaž o NAJ obec Slovenska: Tieto 3 z okresu Humenné zatiaľ bodujú najviac!

Aj v tomto roku zápolia slovenské dediny o titul tej NAJ. Nevynímajúc tie z Humenského okresu. Ktorým z nich sa aktuálne vedie najlepšie?

Ilustračný obrázok k článku Prebieha súťaž o NAJ obec Slovenska: Tieto 3 z okresu Humenné zatiaľ bodujú najviac!
Zdroj: TASR

Aj v tomto roku vyhlásil portál Slovakregion.sk súťaže o NAJ mesto a obec Slovenska 2019, ktoré prebiehajú formou internetového hlasovania. Odštartovali presne 1. apríla. V tomto článku sme si posvietili na to, ktorým dedinám z okresu Humenné sa aktuálne darí najlepšie, resp. ktoré tri sú v danom rebríčku nateraz na najvyšších priečkach.

Najprv sa však oboznámte s trojicou dedín, ktorým aktuálne patria tri najvyššie pozície. Na prvom mieste sú Smižany, prenasleduje ich Nižná Olšava a bronzová pozícia zatiaľ patrí dedine s názvom Ortuťová.

Prejdime teraz na dediny z nášho okresu. V doterajšej fáze súťaže sa najviac darí Brestovu, ktorému patrí 69. priečka a tesne za ním sa nachádza na 71. mieste Brekov. Prvú trojku pomyselného rebríčka našich obcí uzatvárajú Hudcovce, ktoré sú na 86. priečke.

Hlasuje sa však až do 31. októbra tohto roka a všetko sa tak samozrejme ešte môže zmeniť. A prispieť k tomu môžete aj vy svojím hlasovaním na spomínanom portáli. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Zvíťazí obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Postrehli ste info, že chlapcom z humenskej ZŠ Švermovej podaril menší zázrak? Stali sa majstrami Slovenska v malom futbale. Veď pozrite si fotogalériu.

OBRAZOM: Chlapcom zo Švermovky sa podaril menší zázrak, sú majstrami Slovenska!
25
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie