Nedeľa 21. júl 2019 Daniel  26 °C
Rôzne

Povedú na niektorú z nich aj vaše kroky? Výber top víkendových akcií v Humennom

Ako si užiť voľné dni? Jednou z možností je aj vyraziť na podujatia, ktoré sa v Humennom počas nich uskutočnia. Tu je redakčný výber tých naj.

Ilustračný obrázok k článku Povedú na niektorú z nich aj vaše kroky? Výber top víkendových akcií v Humennom
Zdroj: Dnes24.sk

Stará láska nehrdzavie

V sobotu o 17:15 hod. a v nedeľu o 19:30 hod. dáva Kino Fajn americkú komédiu Stará láska nehrdzavie. Popis: Charlotte Field (Charlize Theron) je jednou z najvplyvnejších žien na svete. Je šikovná, krásna, vzdelaná, pracuje v diplomacii a má talent na všetko. Fred Flarsky (Seth Rogen) je nadaný novinár na voľnej nohe, ktorý priťahuje problémy. Nemajú vôbec nič spoločné, až na to, že Charlotte bola kedysi jeho opatrovateľkou a on bol do nej zaľúbený. Keď sa po rokoch náhodou stretnú, Charlotte, očarená jeho zmyslom pre humor, sa zrazu vráti v čase a spomenie si na svoje mladícke ideály. V náhlom impulze ponúkne Fredovi, aby pre ňu písal prejavy pre práve spustenú prezidentskú kampaň. A hoci sa on v jej kruhoch pohybuje ako slon v porceláne, iskra preskočí a romanca je na svete…

Šermovačka

V sobotu môžete v humenskom Parku mieru zočiť zaujímavé divadlo. Michalovský spolok šermiarsky predvedie od 19:00 hod. svoju prvú letnú šermovačku. Viac sa dočítate tu.

Príbeh hudby

Taktiež v sobotu sa v History Art & Music Clube uskutoční ďalšia epizóda zo seriálu Príbeh hudby a táto bude venovaná Jimimu Hendrixovi. Mnohými považovaný za najvplyvnejšieho a najtalentovanej­šieho gitaristu v dejinách. Dozviete sa mnoho o hudbe aj živote tejto gitarovej legendy. Podujatie sa začne o 20:00 hod.

Kultúrne leto

Počas nedele vás tradične čaká aj Kultúrne leto. Túto nedeľu v čase od 17:30 hod. sa v rámci tejto sérii podujatí predstaví na pódiu pri Fontáne lásky mužská folklórna spevácka skupina Košicki špivaci.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Postrehli ste túto info? Humenčanka Lea vydáva debutové CD a siahla si aj do štúdia Lady Gaga…

OBRAZOM: Humenčanka Lea vydáva debutové CD, siahla si aj do štúdia Lady Gaga
7
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk