Posledný tohtoročný víkend? Aj na takéto podujatia môžete vyraziť v Humennom

Posledný víkend roku 2018 je tu a s ním aj náš výberový prehľad podujatí, ktoré sa počas neho uskutočnia práve v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Posledný tohtoročný víkend? Aj na takéto podujatia môžete vyraziť v Humennom
Zdroj: Dnes24.sk

Hokej

V sobotu odohrá MHK Humenné, a teda klub ktorého budúcnosť je v tejto chvíli nejasná a o ktorej sa v meste veľa hovorí, domáci zápas proti Skalici. Úvodné buly je naplánované na 17:30 hod.

Kubánska párty

V sobotu večer sa v humenskom podniku El Son de La Havana koná Kubánska párty. A kubánsku hudbu prinesie do mesta známy Lucio Dominguéz.

Doktor Martin: Záhada v Beskydách

V sobotu aj v nedeľu o 19:30 hod. dáva Kino Fajn československú komédiu Doktor Martin: Záhada v Beskydách. Popis: Seriálový doktor Martin rieši vo filme záhady osobného života i detektívnej zápletky. V priebehu jedného dňa sa musí postarať o svoje malé dieťa, vyžehliť si svoje tradičné nedorozumenia s partnerkou a prísť na koreň záhade, ktorej stopy vedú do minulosti. Dávne tajomstvo beskydských lesov je už takmer zabudnuté, keď ho oživí nález malej kostry. To vnesie do mestečka v horách rozruch, ktorý ešte narastie po tom, čo sa do vyšetrovania vrhnú strážmajster Topinka a doktor Martin.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

…Zima je v plnom prúde, pozrite si v pripojenej fotogalérii zábery z Humenného zahaleného do bielej pokrývky.

Zdroj: Dnes24.sk