Krimi

Polícia: Humenčan (22) pri prejazde Podskalkou strieľal z plynovej pištole!

Polícia informovala, že z prečinu výtržníctva bol obvinený Humenčan (22). Dodala, že mu hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až na 3 roky.

Ilustračný obrázok k článku Polícia: Humenčan (22) pri prejazde Podskalkou strieľal z plynovej pištole!
Zdroj: Dnes24.sk

Krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová informovala, že z prečinu výtržníctva bol obvinený 22-ročný Humenčan. Doplnila, že za skutok, ktorý mal spáchať mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky.

„Poverený príslušník vyšetrovaním preukázal, že mladík v mesiaci apríl tohto roku, popoludní, pri prejazde osadou Podskalka v Humennom, bezdôvodne strieľal. Ako vodič vozidla zn. BMW, cez strešné okno vystrčil ruku a plynovou pištoľou dvakrát vystrelil do vzduchu. Toto konanie isteže vyvolalo obavu u neďaleko stojacich obyvateľov tejto osady. Humenčan sa teda na mieste verejnosti prístupnom dopustil výtržnosti a to závažnejším spôsobom konania – so zbraňou,“ uviedla Ligdayová.

Krajská policajná hovorkyňa zároveň dodala, že konal tak napriek tomu, že už bol za obdobný čin v predchádzajúcich 24 mesiacoch odsúdený. „Obvinený muž je momentálne stíhaný na slobode,“ doplnila J. Ligdayová.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie