Futbal

Pohyb v šatni FK Humenné: Klub oznámil zmenu na trénerskom poste

Sezóna sa skončila len uplynulý víkend, no už teraz sa v kabíne FK Humenné udiala zmena pre tú nadchádzajúcu. A to na trénerskom poste.

Ilustračný obrázok k článku Pohyb v šatni FK Humenné: Klub oznámil zmenu na trénerskom poste
Zdroj: Dnes24.sk

„Na základe stretnutia vedenia klubu s doterajším trénerom Jozefom Škrlíkom, ktorý nám nevedel garantovať, že počas následujúcej sezóny neodíde a zostane pri A mužstve, sme museli riešiť inú alternatívu,“ uviedol v úvode Futbalový klub Humenné na svojej facebookovej stránke.

„Keďže sme získali informáciu, že tréner Peter Košuda vo Vranove nad Topľou skončil, oslovili sme ho na spoluprácu, s ktorou súhlasil,“ informoval humenský klub.

Ako doplnil, správna rada FK Humenné sa na základe toho rozhodla, že hlavným trénerom A-mužstva bude tak od sezóny 2019/2020 spomínaný Peter Košuda.

Futbalisti FK Humenné ukončili svoju prvú sezónu v tretej lige Východ na treťom mieste. Na druhom mieste skončil MFK Vranov nad Topľou a tabuľku opanovali FC Košice.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Postrehli ste info, že Švermovka je majstrom Slovenska v malom futbale? Pozrite si pripojenú galériu.

OBRAZOM: Chlapcom zo Švermovky sa podaril menší zázrak, sú majstrami Slovenska!
25
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie