Tomáš Šuhajda Krimi

Pohľad, aký by nechcel zažiť žiadny šofér: Humenčanku čakalo pod bytovkou hrozné prekvapenie!

Čakal na ňu výjav, aký by nechcel zažiť žiadny vodič štvorkolesového tátoša. Humenčanke sa na Sídlisku III naskytlo veľmi nepríjemné prekvapenie. Večer odparkované auto našla ráno v naozaj smutnom stave.

Ilustračný obrázok k článku Pohľad, aký by nechcel zažiť žiadny šofér: Humenčanku čakalo pod bytovkou hrozné prekvapenie!
Zdroj: Dnes24.sk

Bola streda 25. mája. Deň sa ešte len pomaly rozbiehal, no Stanislava z Humenného zažila dych vyrážajúce prekvapenie. „Večer som odparkovala auto, šla domov a ráno okolo 7:00 mi volal známy, ktorý má pri bytovke garáž. Že či vieme o tom, že máme rozbité auto. Tak som sa hneď šla pozrieť,“ priblížila pre náš portál Stanislava.

Keď došla na miesto, auto patriace jej mame našla naozaj v smutnom stave. Veď pozrite si fotogalériu. Stanislava po tomto zistení zavolala ihneď mužov zákona.

K udalosti došlo v Humennom na Sídlisku III. Auto značky Seat Ibiza bolo odparkované pred bytovkou a to na Laboreckej 8.

„Polícia žiada prípadných svedkov, ktorí vedia poskytnúť k prípadu bližšie informácie, k okolnostiam alebo k samotnému páchateľovi, aby sa obrátili na ktorékoľvek policajné oddelenie alebo na číslo 158,“ poznamenala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

Môže vás zaujímať:

Kuriózny prípad v Humennom: Filip (20) našiel na ulici psa… teraz mu hrozí väzenie!

Incident pred pohostinstvom v Humennom: Ľuboš vzal stoličku z terasy a Marekovi ňou zlomil ruku!

Humenčania našli ráno auto v takomto stave: Polícia hľadá svedkov!
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie