Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  19 °C
Tomáš Šuhajda Samospráva

PODROBNÝ PREHĽAD: Kandidáti na starostov v obciach Humenského okresu

Komunálne voľby sa už nezadržateľne blížia. O necelý mesiac si budeme voliť primátorov či starostov. Zisťovali sme, aký je záujem o tieto fleky v obciach v našom okrese. Pozrite, kde sa pobije najviac kandidátov a kde naopak majú iba jediného.

Ilustračný obrázok k článku PODROBNÝ PREHĽAD: Kandidáti na starostov v obciach Humenského okresu
Zdroj: TASR

Zoznam kandidátov na starostov obcí v Humenskom okrese:

Obec – Meno a priezvisko – Politický subjekt

  • Adidovce – Milan Koromház – SMER-SD
  • Adidovce – Ľubomír Obšitník – NEKA
  • Baškovce – František Bazar – SNS
  • Baškovce – Eva Ovšjaníková – NEKA
  • Baškovce – Pavol Tamáš – NOVA
  • Brekov – Peter Mihaľko – NEKA
  • Brekov – Rastislav Pohanka – NEKA
  • Brekov – Valent Straka – NEKA
  • Brestov – Maroš Andrejkovič – NEKA
  • Brestov – Ľudmila Nováková – NEKA
  • Chlmec – Cyril Hirjak – SMER-SD
  • Černina – Silvia Žinčáková – SMER-SD
  • Dedačov – Marek Basala – ÚSVIT
  • Dedačov – Peter Pichoňský – SMER-SD
  • Gruzovce – Martin Petík – NEKA
  • Gruzovce – Marek Terek – NEKA
  • Gruzovce – Monika Tkáčová – SMER-SD
  • Hankovce – Pavol Petrovčin – NEKA
  • Hankovce – Ľudmila Veľasová – KDH, SIEŤ
  • Hažín nad Cirochou – František Bližinský – SDKÚ-DS, SIEŤ
  • Hažín nad Cirochou – Ladislav Dzemjan – KDH
  • Hažín nad Cirochou – Daniel Ferjak – NEKA
  • Hažín nad Cirochou – Ján Michalko – NEKA
  • Hažín nad Cirochou – Agáta Vitkovičová – SMER-SD
  • Hrabovec nad Laborcom – Ján Gužík – SMER-SD
  • Hrabovec nad Laborcom – Anton Kulan – KDH
  • Hrubov – Terézia Šuľáková – KDH, SMER-SD
  • Hrubov – Štefan Trusák – SIEŤ
  • Hudcovce – Martina Bodnárová – NEKA
  • Hudcovce – Vladimír Valiga – NOVA
  • Jabloň – Patrícia Barančiková – NEKA
  • Jabloň – Albert Bazár – KDH
  • Jabloň – Michal Bukovčik – NEKA
  • Jabloň – Vladimír Koscelník – NEKA
  • Jankovce – Milan Metiľ – NEKA
  • Jankovce – Jaroslav Vasiľ – SMER-SD
  • Jasenov – Ján Katkovčin – NEKA
  • Jasenov – Lucia Sukeľová – NEKA
  • Kamenica nad Cirochou – Alexander Bugyi – NEKA
  • Kamenica nad Cirochou – Martin Polák – NEKA
  • Kamenica nad Cirochou – Stanislav Sivčo – NEKA
  • Kamenica nad Cirochou – Marián Vojtko – SNS
  • Kamenica nad Cirochou – Peter Žinčák – NEKA
  • Kamienka – Benjamín Blaha – SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH
  • Kamienka – Marián Kolesár – NEKA
  • Kamienka – Monika Semancová – NEKA
  • Karná – Monika Andrašková – KDH
  • Karná – Rastislav Rafaj – SDKÚ-DS
  • Karná – Helena Žaková – SMER-SD
  • Kochanovce – Štefan Greš – NEKA
  • Kochanovce – Miroslav Porochnavý – KDH, MOST – HÍD, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ
  • Kochanovce – Vladimír Sakáč – SMER-SD
  • Kochanovce – Tatiana Vajdová – NÁŠ KRAJ
  • Košarovce – Jarmila Lukáčová – SMER-SD
  • Košarovce – Jozef Sabol – NEKA
  • Koškovce – Vladimír Babič – SMER-SD
  • Koškovce – Štefan Bočan – NOVA
  • Koškovce – Mária Šašik Jenčíková – KDH
  • Lackovce – Ľuboslava Hofericová – NEKA
  • Lackovce – Július Merga – NEKA
  • Lieskovec – Jozef Hric – KDH
  • Lieskovec – Marta Salanciová – NEKA
  • Lieskovec – Jozef Vajs – NEKA
  • Ľubiša – Mária Hudáková – MOST – HÍD, SaS, SIEŤ
  • Ľubiša – Jozef Sklenčár – SMER-SD
  • Lukačovce – Michal Andraško – Strana moderného Slovenska
  • Lukačovce – Marianna Bučková – SMER-SD
  • Lukačovce – Miloš Grac – SNS
  • Lukačovce – Martin Hoľko – NEKA
  • Lukačovce – Martin Meričko – NOVA
  • Lukačovce – Jozef Turik – NÁŠ KRAJ
  • Maškovce – Emil Jasik – SMER-SD
  • Modra nad Cirochou – Jozef Hančar – NEKA
  • Modra nad Cirochou – Štefan Hančár – SIEŤ
  • Modra nad Cirochou – Vladimír Milčo – KDH
  • Modra nad Cirochou – Viera Ontkócová – TIP
  • Modra nad Cirochou – Martina Vlasáková – SaS, MOST – HÍD
  • Myslina – Peter Kulan – NOVA
  • Myslina – Andrej Lichman – NÁŠ KRAJ
  • Myslina – Helena Podolinská – KDH
  • Nechválova Polianka – Vladimír Megela – SMER-SD
  • Nižná Jablonka – Ľudmila Ferencová – KDH
  • Nižná Jablonka – Miroslav Rosoľanka – SMER-SD
  • Nižná Sitnica – Stanislav Rakár – SMER-SD
  • Nižné Ladičkovce – Juraj Brehovský – KDH
  • Nižné Ladičkovce – Anna Hrinová – NEKA
  • Nižné Ladičkovce – Vladimír Šepeľa – NEKA
  • Ohradzany – Peter Jusko – NEKA
  • Ohradzany – Andrea Kličová – NEKA
  • Pakostov – Jozef Fedorko – SMER-SD
  • Papín – Ján Jevič – KDH
  • Papín – Miroslav Lukáč – SMER-SD
  • Porúbka – Jozef Balaščík – KDH
  • Porúbka – Andrea Raková – SMER-SD
  • Prituľany – Jozef Sivák – SMER-SD
  • Ptičie – Martin Dzemjan – SMER-SD
  • Ptičie – Tatiana Kalaninová – NEKA
  • Ptičie – Gabriel Lancoš – NEKA
  • Rohožník – Jozef Paľo – KSS
  • Rohožník – Jana Paľová – SMER-SD
  • Rokytov pri Humennom – Irena Andrejcová – NEKA
  • Rokytov pri Humennom – Jozef Drobňák – SMER-SD
  • Rovné – Jozef Baláž – SMER-SD, NÁŠ KRAJ
  • Rovné – Ondrej Bezeg – NEKA
  • Ruská Kajňa – Slavko Bozdoš – NEKA
  • Ruská Kajňa – Anna Kuzmová – SMER-SD
  • Ruská Poruba – Demeter Ferko – SMER-SD
  • Ruská Poruba – Anna Ferková – NÁŠ KRAJ
  • Ruská Poruba – Jaroslav Moroz – NEKA
  • Slovenská Volová – Lea Brečková – KDH
  • Slovenská Volová – Matúš Brek – NEKA
  • Slovenská Volová – Mária Gajdošová – SMER-SD
  • Slovenská Volová – Jozef Šimurda – SaS, NOVA, NÁŠ KRAJ, SIEŤ, MOST – HÍD
  • Slovenské Krivé – Ladislav Meždej – SMER-SD
  • Slovenské Krivé – Anna Tkáčová – KDH
  • Sopkovce – Ján Dzubaj – SMER-SD
  • Sopkovce – Juraj Gajdoš – NEKA
  • Topoľovka – Štefan Ladičkovský – SMER-SD, SDS, SNS, NOVA
  • Topoľovka – Ľuboš Lovecký – SIEŤ, SDKÚ-DS
  • Topoľovka – Mária Šramová – KDH
  • Turcovce – Lucia Butalová – NOVA
  • Turcovce – Cyril Vasiľ – SMER-SD
  • Udavské – Štefan Mojsej – NEKA
  • Udavské – Tomáš Pastirák – SMER-SD
  • Udavské – Pavol Roman – NEKA
  • Veľopolie – Valéria Klapáčová – NEKA
  • Víťazovce – Peter Bazár – SNS
  • Víťazovce – Miloš Ďurka – SMER-SD
  • Víťazovce – Mirko Masica – NEKA
  • Víťazovce – Jozef Merčák – NEKA
  • Víťazovce – Štefan Senk – NEKA
  • Vyšná Jablonka – Emília Čopáková – SMER-SD
  • Vyšná Jablonka – Ladislav Kulik – NEKA
  • Vyšná Sitnica – Oliver Halas – KDS
  • Vyšná Sitnica – Jozef Kačmár – NÁŠ KRAJ
  • Vyšná Sitnica – Anna Kušnírová – KDH
  • Vyšná Sitnica – Helena Šmajdová – SMER-SD
  • Vyšné Ladičkovce – Ján Mucha – SMER-SD
  • Vyšný Hrušov – Milan Naster – NEKA
  • Vyšný Hrušov – Stanislav Rajňák – KDH
  • Závada – Jarka Andrejovská – PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ
  • Závada – Miluška Hlavatá – SMER-SD
  • Závadka – Renáta Bešáková – SMER-SD
  • Závadka – Milena Nemcová – NEKA
  • Závadka – Jaroslav Pavlisko – NEKA
  • Závadka – Dušan Rada – NEKA
  • Zbudské Dlhé – František Kopej – SMER-SD
  • Zbudské Dlhé – Mária Kulanová – KDH
  • Zubné – Jozef Bálint – SP, SIEŤ
  • Zubné – Mária Bálintová – NEKA
  • Zubné – Štefan Barňák – NEKA
  • Zubné – Vladimír Pažúr – SMER-SD

poznámka redakcie: NEKA = nezávislý kandidát

Zdroj: Štatistický úrad SR

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk