Tomáš Šuhajda Volejbal

Opäť víťazne: Volejbalisti nedovolili uhrať domácemu Trenčínu ani set

Volejbalisti ŠK Chemes zvíťazili aj vo svojom druhom zápase štvrťfinálovej série play-off. Na palubovke Trenčína vyhrali presvedčivo bez straty setu. Na zápasy vedú už 2:0.

Ilustračný obrázok k článku Opäť víťazne: Volejbalisti nedovolili uhrať domácemu Trenčínu ani set

Po domácej hladkej výhre sa tentoraz očakával väčší odpor zo strany Trenčína. Prvý set však tomu ani zďaleka nenasvedčoval a hostia ho vyhrali vysoko 25:12. O niečo vyrovnanejší bol druhý set, ktorý Humenčania vyhrali 25:19. Domáci svojho favorizovaného súpera najviac potrápili v treťom sete. Nedokázali však využiť setbal a napokon ho prehrali 24:26. Chemesáci tak potvrdili rolu favorita a v sérii vedú už 2:0 na zápasy.

COP Trenčín – ŠK CHEMES Humenné 0:3 (12, 19, 24) – stav série 0:2

ŠK Chemes: Soták, Lízala, Mizerák, Sarnecki, Javorčík, Joščák – libero Krys (Hriňák, Leškanič, Pavelka, Mlynarčík).

Rozhodovali Daruľa a Čuntala, 71 minút.

Ďalší zápas sa hrá už túto sobotu 16.3. v Mestskej športovej hale v Humennom. Začiatok zápasu je o 18:00 hod.