Rôzne

Nový týždeň v Humennom? Ponúka viaceré zaujímavé podujatia

Ďalší januárový týždeň sa už začal a vy počas neho môžete zažiť aj rôzne zaujímavé podujatia v Humennom. Pozrite si náš výber.

Ilustračný obrázok k článku Nový týždeň v Humennom? Ponúka viaceré zaujímavé podujatia
Zdroj: Dnes24.sk

Pondelok: Kráčali pod nami

Dom kultúry bude už v pondelok dejiskom predstavenia s názvom Kráčali pod nami v podaní Poddukelského umeleckého ľudového súboru. Jedná sa o hudobno-tanečné dielo o baníctve na dolnom Spiši. Začiatok o 18:00 hod.

Utorok: Bohemian Rhapsody

Ešte ste ho nevideli? Je tu ďalšia možnosť. Kino Fajn dáva v utorok o 19:30 hod. Bohemian Rhapsody. Popis: Queen. Jediné, čo je pozoruhodnejšie ako ich hudba, je jeho príbeh. Bohemian Rhapsody popisuje hudobnú dráhu a jedinečnú životnú a umeleckú kariéru Freddieho Mercuryho od založenia skupiny Queen až po pamätný koncert Live Aid v roku 1985.

Streda: Hokej

Najbližší zápas odohrá MHK Humenné v stredu 16. januára a to na domácom zimáku. Privíta MHC Mikron Nové Zámky B. Úvodné buly zápasu je naplánované na 17:30 hod.

Štvrtok: Cestovateľský večer – Kuba

Vo štvrtok od 18:30 hod. sa v šachovej kaviarni CheckMate uskutoční ďalší cestovateľský večer a tentoraz bude jeho témou Kuba. Porozpráva o nej Igor Kudzej, riaditeľ Vihorlatskej hvezdárne. Jeho špecifické ochutnávanie Kuby mu prinieslo viacero prekvapení. Dozviete sa, aké je cestovanie po Kube bez cestovky, po regiónoch, kam valutový turista len zriedka nahliadne…

Piatok: Marek Szarvaš projekt

V piatok večer od 21:00 hod. sa v Castle Music Clube predstaví kapela Marek Szarvas projekt. MS projekt vystúpili posledné dva roky na väčšine prestížnych jazzových festivalov na Slovensku. Ide o zmes jazzu, popu a world music.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

…Máte zimy už plné zuby? Možno vás obmäkčí táto fotogaléria z nášho regiónu.

FOTOGALÉRIA z nášho regiónu: Takto nádherná dokáže byť zima!
10
Galéria

Titulné foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie