Rôzne

Nový týždeň je tu: Odhaľte s nami jeho najzaujímavejšie akcie v Humennom

Nový augustový týždeň už začal. A toto sú podľa nás najzaujímavejšie podujatia, ktoré ponúka v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Nový týždeň je tu: Odhaľte s nami jeho najzaujímavejšie akcie v Humennom
Zdroj: Dnes24.sk

Štvrtok – nedeľa: Kinematograf

Do Humenného sa po čase vráti kočovný kinematograf. Jedná sa o „open-air kino“ a v našom meste sa budú už tento týždeň- od štvrtka 15. do nedele 18. augusta, vždy v čase od 21:00 hod., premietať štyri snímky: Ženy v behu, Hastrman, Trabantom tam a zase späť, Teroristka. Viac info nájdete tu.

Piatok: Inšpiratívni Humenčania

V piatok sa v History Art & Music Clube koná pokračovanie podujatia Inšpiratívni Humenčania, ktorého hosťom bude tentoraz cestovateľka Micha Mydlová. Tá sa okrem Európy potulovala aj Indonéziou a Kolumbiou. Prečo ju cestovateľské chodníčky zaviali do týchto krajov, čo sa tam naučila a koho postretávala porozpráva v piatok od 18:00 hod.

Sobota: FK Humenné – 1. FC TATRAN Prešov

V sobotu od 16:00 hod. privíta aktuálne tretí tím tabuľky FK Humenné lídra 1. FC TATRAN Prešov. Oba celky však majú rovnaký počet bodov. Ako dopadne tento atraktívny treťoligový duel?

Nedeľa: Kultúrne leto

V rámci ďalšej časti Kultúrneho leta 2019 sa v nedeľu na Námestí slobody pri Fontáne lásky predstaví Mládežnícky zbor Spoločenstva Gorazd pri Rímskokatolíckej farnosti Sťatia sv. Jána Krstiteľa v Humennom. Začiatok podujatia ako vždy o 17:30 hod.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Zaujímavé podujatie sa konalo aj uplynulý víkend na Domaši, kde prebehlo slávnostné požehnanie výletnej lode. Pozrite si fotogalériu.

Na Domaši slávnostne požehnali výletnú loď: Pozrite si to na fotkách
17
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie