Rôzne

Naj podujatia predĺženého víkendu v Humennom: Vyrazíte na ne aj vy?

Predĺžený víkend je tu. Vybrali sme naj akcie, ktoré ponúkne v našom meste. Zoznámte sa s nimi bližšie.

Ilustračný obrázok k článku Naj podujatia predĺženého víkendu v Humennom: Vyrazíte na ne aj vy?
Zdroj: Dnes24.sk

Piatok: Robo Šimko

V Cafe Avenue sa tento piatok uskutoční koncert bývalého superstáristu Roba Šimka, ktorý sa Humenčanom a spol. predstaví so svojou skupinou Massriot. Začiatok tohto koncertu je naplánovaný na 20:30 hod.

Sobota: Obchod na korze

Neobyčajné podujatie sa uskutoční túto sobotu na Námestí slobody pri Fontáne lásky. Premietať sa bude Obchod na korze, teda film ovenčený Oscarom, pričom skutočný obchod na korze, ktorým sa autor románu, resp. scenára Ladislav Grosman inšpiroval, sa nachádzal práve na humenskom námestí. Podujatie, ktoré začne o 19:30 hod., sa zúčastní aj herečka Zuzana Kronerová, ktorá bola v detstve svedkom nakrúcania filmu so svojim otcom Jozefom Kronerom. Súčasťou akcie bude aj hudobný program v podaní Súkromnej základnej umeleckej školy Múza či čítanie úryvku z Grosmanovej novely.

Nedeľa: Kultúrne leto

A aj v tohtotýždňovú nedeľu bude na námestí pri Fontáne lásky nachystaný kultúrny program a to od 17:30 hod. Čo konkrétne? Predstaví sa inštrumentálno-spevácke duo Inka & Rado.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A vyraziť si môžete aj do prírody, napríklad do okolitých Vihorlatských vrchov, kde v týchto dňoch začal kvitnúť typický kvet pohoria – telekia ozdobná. Pozrite si archívnu fotogalériu plnú lákavých záberov z Morského oka.

Po ich zhliadnutí budete vedieť KAM: Zábery odhaľujúce krásu Morského oka
12
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie