Nedeľa 21. júl 2019 Daniel  25 °C
Rôzne

Naj akcie posledného marcového týždňa v Humennom: Vyberajte z našich tipov

Posledný marcový týždeň je pred nami. A toto sú podľa nás najzaujímavejšie podujatia, ktoré ponúkne v Humennom.

Ilustračný obrázok k článku Naj akcie posledného marcového týždňa v Humennom: Vyberajte z našich tipov
Zdroj: Dnes24.sk

LOVEnie

Kino Fajn dáva v utorok o 19:30 hod. nové českú komédiu LOVEnie. Popis: Romantická komédia o tom, že lásky je niekedy málo a niekedy naopak až príliš veľa. Ako ale spoznať toho pravého? Eliška má svadbu, čaká na svoj veľký deň, ale vytúžené „ÁNO“ nakoniec nezaznie. Ženích totiž v rozhodujúcej chvíli vezme nohy na plecia a utečie priamo spred oltára. Zdrvená nevesta má našťastie kamarátku („Evelyn“), ktorá presne vie, čo robiť. Jej recept je jasný, Eliška potrebuje novú známosť a predovšetkým prísun sexu. Ideálne v opačnom poradí. Ona sama si milostný život užíva plnými dúškami, a preto hneď Eliške založila profil na osvedčenej zoznamke. Začína LOVEnie…

Tomáš Sučik Band

V piatok so začiatkom o 21:00 hod. sa v Castle Music Clube predstaví Tomáš Sučik aj so svojou kapelou. Ide o semifinalistu známej speváckej šou. Tešiť sa môžete na jeho vlastnú tvorbu ale aj covery známych svetových hitov.

Mega M

Rovnako v piatok sa v Arena Night Clube uskutoční live koncert slovenského rapera Mega M, ktorý vyrazil na turné k svojmu albumu Rottweiler a jedna z jeho zastávok je aj práve Humenné. Začiatok akcie o 22:00 hod.

Plavecké preteky

V sobotu sa v priestoroch krytého bazéna kúpaliska koná 19. ročník Ceny mesta Humenné – medzinárodných plaveckých pretekov. Preteky sú súťažou jednotlivcov podľa jednotlivých kategórií priamo na čas v rozplavbách bez finále.

NoControl + Symfobia

History Art & Music Club bude v sobotu dejiskom spoločného koncertu dvoch kapiel, ktorý sľubuje energickú šou. Symfobia je symfonicko metalová kapela s dvomi speváčkami, ktorá zdieľala pódiá s najväčšími svetovými hviezdami svojho žánru…NoControl predstavuje výrazný objav na našej metalovej scéne. Kapela, v ktorej pôsobí aj známy slovenský gitarista Jimi Cimbala. Začiatok o 20:30 hod.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A vybrať sa môžete aj na výlet, v tomto období napríklad takú Jovsiansku Hrabinu stojí za to vidieť.

Teraz je ten čas, kedy sa lokalita vo Vihorlate stáva čarovnou: Pozrite si to...
9
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk