Hokej

Na Zemplíne sa odohrá Zápas hviezd: Medzi aktérmi aj 2 hráči a tréner MHK Humenné

Už onedlho sa uskutoční v poradí štvrtý prvoligový Zápas hviezd, na ktorom si zmerajú sily tri tímy a ktorého dejiskom bude metropola Zemplína.

Ilustračný obrázok k článku Na Zemplíne sa odohrá Zápas hviezd: Medzi aktérmi aj 2 hráči a tréner MHK Humenné
Zdroj: Rastislav Búgel

V sobotu 19. januára so začiatkom o 17:00 hod. sa na zimnom štadióne v Michalovciach uskutoční Zápas hviezd 1. ligy, v ktorom „Majster ligy“ HK Dukla Ingema Michalovce vyzve na súboj „Hviezdy ligy“ a „Nádeje do 23 rokov“. „Tri celky si medzi sebou zmerajú sily vo formáte 4 na 4 v pätnásťmi­nútových zápasoch pretkanými atraktívnymi súťažami zručností,“ informuje web hockeyslovakia.sk.

Otváracie formácie všetkých mužstiev určili diváci v online hlasovaní. A do Výberu hviezd si vybrali štyroch útočníkov, vrátane Sergeja Babynetsa z MHK Humenné.

Ten však nebude jediným zástupcom humenského klubu v tejto exhibícii. V tíme Nádeje ligy sa predstaví obranca Christián Michalčin a tento výber povedie ako tréner ten humenský a teda Milan Staš.

Uplynulý súťažný týždeň z pohľadu MHK Humenné sa niesol v znamení jednej výhry a jednej prehry. Z víťazstva 7:2 proti Trnave sa tešili na domácom štadióne, V Spišskej Novej Vsi ťahali za kratší koniec, domáci tím ich zdolal 8:4.

Najbližší zápas odohrá MHK Humenné v stredu 16. januára. Na domácom zimáku privíta MHC Mikron Nové Zámky B. Úvodné buly zápasu je naplánované na 17:30 hod.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

…Zachytili ste článok o našej úspešnej športovkyni? Ak nie, zoznámte sa vo fotogalérii s majsterkou Slovenska v boxe. Nikola pochádza z Humenského okresu.

FOTO: Toto je ona. Majsterka Slovenska v boxe z okresu Humenné!
5
Galéria

Titulné foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie