Hokej

Na námestí sa predstavil novovzniknutý mládežnícky hokejový klub: HK Humenské Levy

Počas Humenských Švejkovych dní sa na Námestí slobody prezentoval aj novovzniknutý mládežnícky hokejový klub HK Humenské Levy.

Ilustračný obrázok k článku Na námestí sa predstavil novovzniknutý mládežnícky hokejový klub: HK Humenské Levy
Zdroj: Marek Dirbák

Všimli ste si ich? V prvom dni Humenských Švejkovych dní zorganizoval na Námestí slobody novovzniknutý hokejový mládežnícky klub HK Humenské Levy náborovú akciu pre nádejných mladých hokejistov a zároveň sa týmto spôsobom odprezentoval.

Počas štyroch hodín si okoloidúce deti mohli vyskúšať hokejový dres, hokejové rukavice, prilbu, vyskúšať si prácu s hokejkou s pukmi aj s loptičkami a streľbu na bránku. Pomocníkmi v týchto činnostiach im boli hráči a hráčky tohto klubu. Každý malý účastník, ktorý sa do týchto činností zapojil, si odniesol sladkú odmenu a náborový leták.

HK Humenské Levy zároveň odkazuje, že ak ak ste ich nezastihli počas Humenských Švejkovych dní a vaša ratolesť prejavuje záujem o hokej a chcete jej dopriať vyskúšať si tento krásny šport, bližšie informácie je možné nájsť na stránke hkhumenskelevy.sk.

Spravodajský portál Humenné 24 informoval Marek Dirbák.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

A keď sme už pri Humenských Švejkovych dňoch, pozrite si zábery z ich úvodu…

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie