Krimi

Muž si chcel skrátiť cestu z Humenného do Strážskeho: Stratil sa, zásah polície!

Polícia uviedla, že 55-ročný muž oznámil na tiesňovú linku, že zablúdil v lese, nachádza sa v blízkosti rieky Laborec a ťažko sa mu dýcha...

Ilustračný obrázok k článku Muž si chcel skrátiť cestu z Humenného do Strážskeho: Stratil sa, zásah polície!
Zdroj: Polícia SR - Prešovský kraj

Podľa polície si chcel tento muž skrátiť cestu z Humenného do mesta Strážske.

„Komunikoval s operačným dôstojníkom, no napriek indíciám, ktoré poskytol, sa ho nedarilo lokalizovať. Povedal aj to, že je po infarkte a že teraz sa má už lepšie,“ uviedli ďalej muži zákona na svojej facebookovej stránke s tým, že muža hľadali tri zasahujúce hliadky.

„Prečesávali okolie rieky, trávnaté porasty, kroviny, mŕtve ramená rieky. Vyslané hliadky zapli majáky. Muž pri komunikácii s operačným dôstojníkom uviedol, že ich počuje, ale zdali sa mu ďaleko. Povedal, že vidí stĺp elektrického vedenia, šiel k nemu a uviedol jeho číslo. Dôstojník ho usmernil, aby zotrval pri ňom. Hliadka sa presunula k elektrickým stĺpom vysokého napätia v krovinatom teréne, ktoré prechádzali ponad rieku Laborec v piatich vetvách,“ uviedla polícia.

Dodala, že policajti z Oddelenia železničnej polície PZ v Humennom napokon muža vypátrali v poraste pri elektrickom stĺpe. „Nebol zranený, cítil sa zdravotne v poriadku,“ doplnili muži zákona.

Viete, ako správne volať na linku 158? Pozrite si to vo videu…

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie