Iné športy

Mladí humenskí atléti ukázali svoju triedu: V cezpoľnom behu získali 6 medailí

V Moldave nad Bodvou sa uskutočnili Majstrovstvá Východoslovenského atletického zväzu v cezpoľnom behu. Nechýbali na nich ani humenskí zástupcovia.

Ilustračný obrázok k článku Mladí humenskí atléti ukázali svoju triedu: V cezpoľnom behu získali 6 medailí
Zdroj: 1.AK Humenné

Konkrétne členovia 1. AK Humenné či žiaci atletického krúžku pri CVČ Harmónia a Dúha. A boli veru úspešní.

Prvý do bojov vstúpil v kategórií najmladších žiakov Daniel Bača a medaila mu ušla len o vlások, skončil na štvrtom mieste. Matias Petrovčin dobehol v tej istej kategórii na siedmom mieste.

Mladšie žiačky už boli úspešnejšie a na stupeň víťazov vystúpila najvyššie Michaela Ivančová a na druhom mieste skončila Natália Bobaľová. Janke Mihaľkovej ušla medaila v záverečnom šprinte o malý kúsok. Ondrej Vrábeľ v mladších žiakoch dobehol na druhom mieste a na desiatom mieste dobehol Filip Ganaj.

V starších žiačkach zabojovala Bianka Polovková a dobehla na treťom mieste. Dorastenky mali väčšie zastúpenie aj na stupni víťazov. Tamara Ivančová priviedla pelotón bežkýň na prvom mieste, druhá skončila Ivana ŠvigárováPetre Frivaldskej chýbalo trochu šťastia a štvrté miesto bolo malým sklamaním.

V polovici novembra čakajú dievčatá majstrovstvá Slovenska v Betliari v súťaži jednotlivcov a družstiev.

Informácie poskytol Marek Lučka, tréner 1. AK Humenné.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste? Momentky z Plaveckej štafety mesta Humenné.

Momentky z Plaveckej štafety mesta Humenné
10
Galéria
Zdroj: PK Chemes Humenné
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie