Hokej

MHK Humenné dvakrát porazilo Dubnicu a vyrovnalo sériu: Rozhodne až piaty zápas!

Hokejisti MHK Humenné odvrátili dva mečbaly a vynútili si vo štvrťfinálovej sérii s MHK Dubnica piaty zápas, ktorý sa odohrá na jej ľade.

Ilustračný obrázok k článku MHK Humenné dvakrát porazilo Dubnicu a vyrovnalo sériu: Rozhodne až piaty zápas!
Zdroj: Dnes24.sk

Hokejisti MHK Humenné ustáli nôž na krku a čaká ich zápas o všetko. Ich štvrťfinálová séria s Dubnicou ako jediná zo všetkých v rámci play-off prvej ligy sa pretiahne až na päť zápasov. V tom poslednom sa tak rozhodne, kto sa dostane medzi štvoricu najlepších.

Dubničania nevyužili ani jeden z mečbalov na humenskom ľade. MHK Humenné posilnené ako farmársky celok Košíc o hráčov z tohto mužstva zvíťazilo v utorok 5:2 a v stredu 3:1.

Piaty zápas je na programe už v piatok 8. februára v Dubnici. Úvodné buly zápasu hodí rozhodca o 18:00 hod.

HK Humenné – MHK Dubnica nad Váhom 5:2 (2:0, 0:1, 3:1)

Góly: 1. Vaško (Markuš), 11. Vaško (Fedorko), 45. Solomončak (Lenďák), 51. Babinec (Matej, Krajňák), 54. Žitný (Solomončak, Michalčin) – 34. Jakubík (Vešutkin, Jarábek), 60. Vladimirov (Mikolášek). Rozhodovali: Korba, Žák – Jobbágy, Homola, vylúčení: 10:10, navyše: Köver (Humenné) 5+DKZ za faul kolenom, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

MHK Humenné – MHK Dubnica nad Váhom 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Góly: 8. Solomončak (Ondrej), 42. Fedorko (Patlevič), 59. Krajňák (Solomončak, Babinec) – 45. Rehák (Kútny, Macek). Rozhodovali: T. Orolin, Žák – Ordzovenský, Riš, vylúčení: 4:7, navyše: Kútny (Dubnica) 10 minút za vrazenie na mantinel, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

..Vedeli ste, že v Humennom sa hrá detská liga v malom futbale, do ktorej sa zapojili všetky školy? Pozrite si zábery z jej štvrtého kola.

Zábery zo štvrtého kola humenskej Detskej ligy v malom futbale
4
Galéria
Zdroj: Dnes24/Tasr

Rýchle správy

Najčítanejšie