Rôzne

Medzinárodný deň detí? Takýto program bude čakať drobcov na námestí v Humennom

Medzinárodný deň detí je tu už čo nevidieť a v rámci neho bude na Námestí slobody pred Domom kultúry pripravený pre malých Humenčanov takýto program...

Ilustračný obrázok k článku Medzinárodný deň detí? Takýto program bude čakať drobcov na námestí v Humennom
Zdroj: Dnes24.sk

Známy je už program, ktorý bude na mladučkých Humenčanov a spol. čakať na Námestí slobody a to pri príležitosti ich sviatku. Oboznámte sa s ním aj vy v nasledujúcich riadkoch.

Medzinárodný deň detí je v sobotu 1. júna a program pred Domom kultúry sa uskutoční v tento deň, ale aj predtým a teda v piatok 31. mája.

Tak poďme najprv na prvý deň programu. Od 9:00 hod. sa medzi účinkujúcimi predstavia Mažoretky Amazonky, ZŠ Laborecká, SZUŠ Via arto, SZUŠ Múza, ZŠ Pugačevová a nebude chýbať prezentácia výrobkov a zručností študentov SOU služieb v Humennom.

V druhý deň, v sobotu od 15:00 hod., už bude pripravená prezentácia Hasičského záchranného zboru aj Policajného zboru a tiež športové popoludnie pre deti pod taktovkou študentiek a pedagógov zo SSOŠ pedagogickej EBG v Humennom. O 16:00 hod. sa začne rozprávka Tri prasiatka a vlk v podaní hercov Spišského divadla.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste? Uplynulý víkend žilo humenské námestie motorkami. Pozrite si toto video…

Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie