Rôzne

Letné kúpalisko v Humennom: Sezóna zatiaľ nevychádza podľa predstáv

Neodmysliteľnou súčasťou leta v Humennom sú aj otvorené brány vonkajšieho kúpaliska. Ako zatiaľ hodnotí prevádzkovateľ túto sezónu?

Ilustračný obrázok k článku Letné kúpalisko v Humennom: Sezóna zatiaľ nevychádza podľa predstáv
Zdroj: Dnes24.sk

Tohtoročná sezóna na letnom kúpalisku v Humennom odštartovala o čosi skôr. Tradične sa začína 15. júna, tentoraz to bola dvanásteho.

Dnes nám v kalendároch svieti dátum 19. august a my sme boli zvedaví na hodnotenie doterajšieho priebehu sezóny na miestnom kúpalisku, ktoré prevádzkuje Správa rekreačných a športových zariadení Humenné.

„Sezóna zatiaľ nevychádza podľa predstáv, nakoľko toto leto bolo viac daždivejších dní, ako tých slnečných,“ uviedla pre náš portál Michaela Dochánová z tlačového referátu Mestského úradu v Humennom.

Michaela Dochánová zároveň doplnila, že zatiaľ sa ako najlepší javí mesiac jún, a to hlavne v počte návštevnosti.

A práve počas júna bol zaznamenaný aj doterajší tohtosezónny rekord. „V jeden deň bolo na kúpalisku rekordných 1 100 návštev­níkov,“ prezradila M. Dochánová.

Medzi tohtosezónne novinky na letnom kúpalisku patrí ohrievanie vody vonkajšieho bazéna solárnymi kolektormi či rozšírenie priestoru pri detskom bŕzgalisku.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Nenechajte si ujsť túto galériu. Zemplín zaplavili motorkári…

V OBRAZOCH: Zemplín zaplavili milovníci dvojkolesových tátošov
10
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie