Iné športy

Talentovaná Humenčanka Laura Roháčová (14) je naladená na víťaznú vlnu. Vyhrala ďalší tenisový turnaj medzi 18-ročnými, tentoraz v Maroku. Vďaka tomu poskočí minimálne o 100 miest v rebríčku ITF.

Ilustračný obrázok k článku Laura (14) vyhrala ďalší turnaj medzi juniormi: Výsledok z Maroka ju posunie v rebríčku aspoň o 100 miest!

Humenská tenistka hrala v tomto týždni na juniorskom turnaji v Maroku. Vo dvojhre prehrala vo finále kvalifikácie s ruskou tenistkou Varvarou Grachevou. Spolu s ňou sa však potom dostala do hlavnej súťaže štvorhry. Keď v druhom kole porazili prvý nasadený pár, neostalo im nič iné len vyhrať celý turnaj, čo aj potvrdili vo finále, keď porazili druhý nasadený pár 7/5 6/4.

Týmto výsledkom poskočí Laura minimálne o 100 miest v rebríčku ITF. Držíme jej palce na ďalšom juniorskom turnaji v Maroku, ktorý sa začína už budúci týždeň.

Zdroj, foto: tenishe.com