Rôzne

Krásny úspech Miriam z humenskej strednej: Vyhrala prestížnu kadernícku súťaž! FOTO

Miriam, žiačka tretieho ročníka SOŠ obchodu a služieb v Humennom, sa stala absolútnou víťazkou prestížnej súťaže. Jej svadobný účes bodoval zo všetkých najviac.

Ilustračný obrázok k článku Krásny úspech Miriam z humenskej strednej: Vyhrala prestížnu kadernícku súťaž! FOTO
3
Galéria
Zdroj: SOŠ obchodu a služieb Humenné

V Bratislave sa konal 5. ročník prestížnej súťaže Skills Slovakia – Súťaž o zlaté nožnice ,,Ukáž čo vieš” 2019, ktorú organizuje Polat Elalmis Hair Salon Bratislava a Štátny inštitút odborného vzdelávania. Inchebu zaplnilo množstvo nadšencov tohto povolania.

V kaderníckej tvorbe, na tému Komerčný svadobný účes, súťažila medzi 21 súťažiacimi aj žiačka tretieho ročníka humenskej Strednej odbornej školy obchodu a služieb z učebného odboru kaderník, Miriam Vitkovičová.

„Okrem excelentného prvého miesta, ktoré si právom zaslúžila, si so sebou odniesla aj titul Absolútneho víťaza v kategórii žiaci,“ informovala Monika Harvanová z SOŠ obchodu a služieb.

Svoj talent predviedla Miriam pod odborným vedením majsterky odbornej výchovy Jany Porvazníkovej. Modelkou bola taktiež žiačka SOŠ obchodu a služieb Kristína Sivá.

„Pripravenosť, dôslednosť a trpezlivosť prinieslo to najsladšie ovocie v podobe najlepšieho výkonu na celej súťaži. Tento vynikajúci výsledok jej práce sa zapíše do portfólia najlepších úspechov školy. Veríme, že aj naďalej bude reprezentovať svoju školu, mesto a Prešovský samosprávny kraj. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k príprave a podpore našej talentovanej žiačky,“ doplnila Monika Harvanová.

Pozrite si v pripojenej galérii víťazný účes.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Humenská študentka triumfovala v súťaži: Toto je jej víťazný svadobný účes
3
Galéria
Zdroj: SOŠ obchodu a služieb Humenné
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie