Rôzne

Kraj zrekonštruoval školy za 2,2 milióna: Dočkala sa aj Stredná zdravotnícka v Humennom

Viaceré župné školy v Prešovskom kraji prešli modernizáciou. Na ďalších dvoch rekonštrukcie ešte stále prebiehajú.

Ilustračný obrázok k článku Kraj zrekonštruoval školy za 2,2 milióna: Dočkala sa aj Stredná zdravotnícka v Humennom
Zdroj: Dnes24.sk

Dohromady šesť stredných škôl a jeden školský internát v zriaďovateľskej pôsobnosti Prešovského samosprávneho kraja (PSK) vítali svojich žiakov po letných prázdninách v novom šate. Rekonštrukčné práce za 2,2 milióna eur sú ukončené. Informovala o tom Lea Heilová z oddelenie komunikácie a propagácie Prešovského samosprávneho kra­ja.

Modernizácie objektov podľa jej slov finišovali počas leta na školách v štyroch okresoch – v Prešove, Kežmarku, Snine a práve v Humennom.

V našom meste bola dokončená rekonštrukcia Strednej zdravotníckej školy v Humennom, kde sa zateplila budova školy (110-tisíc eur) a školského internátu (126-tisíc eur).

Okrem toho práce ešte nie sú ukončené na Gymnáziu arm. gen. L. Svobodu v Humennom. „Zatepľuje sa obvodový plášť a učebňa A za 223-tisíc eur,“ ozrejmila L. Heilová.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Postrehli ste? Študentka z SOŠ obchodu a služieb v Humennom triumfovala v prestížnej kaderníckej súťaži. Toto je jej víťazný svadobný účes

Humenská študentka triumfovala v súťaži: Toto je jej víťazný svadobný účes
3
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie